Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ocieranie

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aleksandra_2006



Dołączył: 25 Wrz 2006
Posty: 57

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 2:15 am    Temat postu: ocieranie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam was. chyba przez pociernie penis o pochwe nie mozna zajsc w ciaze jezeli nie doszlo do wytrysku a jak zaznaczam penis nie byl w sordku odpowiedzzcie bo mnie to ciekawi dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

samo pocieranie dziecka nie spłodzi Smile. potrzebny jest wytrysk w srodku, dni płodne i owulacja Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sob Lis 17, 2007 4:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uff a juz myślałem że bede ojcem;) hehe..


---edit by Pituszka
Tylko bez spamow mi tu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
problem123



Dołączył: 09 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 7:45 pm    Temat postu: Jestem w Ciazy? Pomocy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a jesli pewnis nie byl w srodku a był wytrysk?? a dziewczyna jest jeszcze dziewicą i jej błona dziewicza jest nie przebita?? i jesli sperma wplynela by do pochwy to mozna zajsc w ciaze?? prosze od szybką odp!

-----------------podłączyłam. emilka ja;)

Czesc.. Mam 16 lat i nie wiem czy nei wpadlam:( Hmmm do stosunku nei doszlo.. Wiec mozna nazwac ze jestem dziewicą.. Nie Doszlo do zadnego stosunku.. ALe Moj chlopak dotkna mnie swoimi narządami w pochwe.. I boje się ze jestem w Ciaży.. Bylo to 3tyg temu.. To sluszne obawy?

sory nei dotkną w pochwe.. tylko ocieralismy sie tak jak by ale jego penis ie byl w srodku... i jestem jeszcze dziewicą.. Wiec jesli jego nasienei wpadlo do pochwy to moge zajsc w ciaze??


----edited by emilka----
nie pisz tylu tematów ze swoim problemem. zapewniam, że jeden wystarczy;) poza tym na przyszłość jak będziesz chciała coś dodać do swojej wypowiedzi, to używaj opcji "zmień". dzięki. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

problem nie wierz w to ze dziewice nie moga zajsc w ciaze...błona nie chroni je przed zajsciem...to błedne myslenie....jesli mialas dni płodne, owulacje i chłopak wprowadzil nasienie do pochwy to sa szanse na ciaze...
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ooaa



Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 7:54 pm    Temat postu: Czy tak można zajść w ciążę? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem, że głupie pytanie.. Sama w to nie wierze.. Ale..

Leżałam na moim chłopaku bez majtek on również nie miał majtek.. i Ocierał się o mnie, ale ani przez sekunde nie był on w mnie w środku, ani także nie doszedł.. Poprostu się ocierał o mnie.. . Czy istnieje jakaś możliwość, że będę w ciąży?


przeniesiony temat. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ooaaNie - poczytaj podrecznik do biologii
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ooaa



Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 9:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Wink)

Trochę się denerwowałam. Więc nie ma szans, tak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie ma szans. Jesli nie bylo wytrysku nie ma mowy o ciazy
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ooaa



Dołączył: 08 Sty 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 9:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wytrysku nie było Wink)

A ten śluz, co jest w trakcie podniecenia u mężczyzny?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group