Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ocieranie

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jest to preejekulat nie zawiera plemników. Jedynie przed samym wytryskiem mogą w nim się pojawić, stąd moje pytanie czy nastąpił wytrysk. Skoro wytrysku nie było, nie mogły się tam pojawić
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xep



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 9:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam dość podobne pytanie ale zapewne jak większość tu piszących najbardziej uspokoiła by mnie odpowiedź bezpośrednio do mojego pytania. Jak się dowiedziałem po wszystkim dziewczynie właśnie zaczynały się dni płodne, było dużo zabawy, sex oralny petting etc. Wytrysk miałem tylko raz i to już po sexie podczas zabawy. Pytanie moje jest takie czy podczas takich zabaw na naszych rękach nie mogły znaleźć się jakieś niewielkie ilości plemników, które potem podczas nakładania prezerwatywy mogły znaleźć się na jej drugiej stronie? Stosunki były przerywane chwilami na odpoczynek i zabawę (a gdzieś tu wyczytałem że w takich przypadkach mogą wydostawać się małe ilości plemników) oraz za każdym razem odbywały się z nową gumką. Nurtuje mnie jednak to o co zapytałem czy plemniki mogły znaleźć się po drugiej strony prezerwatywy i zostać wprowadzone do pochwy podczas sexu, czyli czy jest szansa na ciążę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No zaleca sie po kontakcie ze sperma mycie rak ze wzgledow higienicznych ale nie tylko... jesli na palcach zostala swieza sperma a ty ja wprowadziles do pochwy to nic nie mozna wykluczyc.

Jesli jednak rece miales czyste zakladajacac prezerwatywe to bez obaw, nic z tego nie bedzie. Dodam ze musialaby to byc sperma a nie preejekulat.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xep



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie niestety co do czystych rąk pewien być nie mogę ale właśnie jak pisałem wytrysk miałem tylko raz i to już po stosunku podczas zabawy a potem już do niczego nie doszło. Raczej być spokojnym czy udać się z dziewczyną do lekarza?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 10:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

byc spokojnym Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
xep



Dołączył: 28 Mar 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 28, 2010 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki, uspokoiło mnie to Wink
tak tylko dopytam czy jeśli nie ma miejsca to bezpośrednio przed wytryskiem to czy możliwe, że w jakikolwiek sposób czy w preejekulacie czy w jakiś inny sposób wydostaną się plemniki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Mar 29, 2010 11:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tylko jesli jest to drugi stosunek z rzędu lub któryś kolejny a mężczyzna nie oddał moczu i nie umył penisa.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janiewiem



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Kwi 04, 2010 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc wam. troche pewnie to dziecinnie zabrzmi,ale no coz,spytam,czy przez nie wiem jak to nawet nazwac udawanie seksu?ocieranie sie o swoje narzady plciowe,kiedy oboje sa w pidzamach jest mozliwe zajscie w ciaze? bez wytrysku. kiedys sporo o tym czytalam i doczytalam sie tez ok 7 czy tam ilus dni o krawieniu implantacyjnym-jakies lekkie rozowe plamy,no i ja wlasnie dzis je mam,okres to nie jest bo zwykle wiadomo jaki jest okres,dzis jest wlasnie 9 dzien od tamtego zdarzenia,i powinnam wlasnie dostac go,a tu takie tylko plamienie bylo kilka godzin temu. o co chodzi?

----NIe zakładaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne. Nadawaj tematom odpowiednie tytuły obrazujące problem i nie pisz tych samych postów w kilku tematach. Przeczytaj REGULAMIN!!!---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 12:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

janiewiem bez wytrysku? przez ubranie? NO dziewczyno lekcja biologii sie kłania....

Taaa krwawienie implantacyjne to by bylo gdybys wspolzyla z chlopakiem bez zabezpieczenia to i owszem. Albo twoj chlopak mial nadprzyrodzone zdolnosci.

Zapewne masz owulacje - srodek cyklu. Stad plamienie. Nie panikuj i poczytaj troche na temat jak dochodzi do zaplodnienia:

http://www.biomedical.pl/forum/jak-dochodzi-do-zaplodnienia-vt426.html

Jak by tak sie zachodzilo w ciaze to co druga dziewczyna by tutaj takie rzeczy pisala a co druga malolata byla by w ciazy. I nie bylo by problemu nizu demograficznego.

I nie twórz dublujących się postów. Poczytaj regulamin forum!
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Plus123



Dołączył: 04 Kwi 2010
Posty: 1136

Wysłał podziekowań: 13
Otrzymał 33 podziękowań w 32 postach

Skąd: hebzia
PostWysłany: Pon Kwi 05, 2010 9:33 am    Temat postu: ;) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ooaa napisał:
Wytrysku nie było Wink)

A ten śluz, co jest w trakcie podniecenia u mężczyzny?


no jak mogłaś zajśc w ciążę nie uprawiając sexu i gdy nie doszło do wytrysku Very Happy ?
nie ma wytrysku, nie ma ciąży, są dni płodne i wytrysk bez zabezpieczeń - jest ciąża możliwa Smile

pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group