Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Lut 14, 2009 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Żeby test wykazał ciążę, musi dojść do zagnieżdżenia się zarodka w błonie śluzowej jamy macicy. To jest dość logiczne.

Ale po 5 dniach jeszcze nie ma możliwości żeby doszło do zagnieżdżenia...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kffiatuszek



Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuję Smile

Dodano po 15 godzinach 15 minutach:

Przepraszam że truję, ale kiedy najlepiej powtórzyć betę?

@jeszcze nie ma, czyli nadzieja jest jeszcze Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pyskata18



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Żoryyyyy
PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 12:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja prubuje nadal .. Smile od ostatatniego hcg mineło 2 tyg za jakis czas zas pojde bede raz w miesiacu robic Smile ojj .. Smile pozdrawiam:)
_________________
Wiara Czyni Cuda Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kffiatuszek



Dołączył: 14 Lut 2009
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 15, 2009 1:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To myślicie że jeszcze nic nie jest stracone?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pyskata18



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Żoryyyyy
PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 4:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hhe :)pod koniec lutego robie kolejce hcg mam nadzieje ze cos sie zmieni tam bo niewiem teraz juz inaczej te staranai traktujemy wczesnije to jakos chyab zabardzio chcielismy Smile
_________________
Wiara Czyni Cuda Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sa_renka



Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Chorzów
PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 6:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich serdecznie, jestem tu nowa.
Przeczytałam prawie cały temat i nie mogę się powstrzymać przed zadaniem pytania.
Mam bardzo nieregularne miesiączki tzn. przed ślubem (myślalam że to nerwy i skutek odstawienia hormonów i nie myliłam się) 6 miesięcy, później miesiączka wywołana duphastonem, kolejna po 30 dniach prawidłowa, na następną czekałam 2 miesiące po czym znowu wywołana lekami rozpoczęła się 18 stycznia do dzisiaj nic...
Mam strasznie nabrzmiałe piersi, pali mnie zgaga i jestem podobno strasznie rozdrażniona (co zauważył mój mąż). Bolą mnie jajniki a raczej po środku brzucha pomiędzy jajnikami. Mam zawroty głowy. Przeszkadzają mi różne zapachy i ogólnie czuję się bardzo zmęczona i senna.
W poniedziałek zasłabłam w pracy. Zawieziono mnie do lekarza. Zrobilam badania wyszlo ze mam mało magnezu i potasu. Zrobilam test hcg wyszło 0,100. Czy w moim przypadku gdzie cykle są tak bardzo "rozregulowane" test jest wiarygony? Czy jest jeszcze szansa że może uda nam się mieć dziecinę... Crying or Very sad jak stwierdzić kiedy zrobić test jeśli cykle są tak nieregularne?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pyskata18



Dołączył: 06 Lut 2009
Posty: 102

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Żoryyyyy
PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 7:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kffiatuszek; dlaczego trzeba sie starac ale moze zabardzo nam tym czasem ktos sie skupia a moze nie trzeba tak bardzo ;p
_________________
Wiara Czyni Cuda Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
diablica007



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 9:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie dziewczyny. Mam do Was pytanie, bo strasznie sie denerwuje - staramy sie z mezem o dzidziusia i dzis zrobilam badanie hcg , wynik to 26,5 - co ja mam o tym sadzic? To jakis 14-16 dzien po owulacji. 31 dzien cykly - dodam,ze miesiaczkuje regularnie- zawsze 28dniowe cykle. Z gory dziekuje za odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najprawdopodobniej jesteś w ciąży. gratuluję
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
diablica007



Dołączył: 24 Lut 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pani laboratorantka tez tak powiedziala...dla pewnosci kazala powtorzyc badanie w przyszlym tyg...ale ja juz nie moge sie doczekac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 8 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group