Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aga229



Dołączył: 30 Kwi 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 9:34 am    Temat postu: beta hcg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc mam pytanie Ostatni raz współzylam z chlopakiem 2 mieciące temu Mialam od tego czasu juz 2 miesiaczki ale byly nie tak obfite jak zwykle i trwały 5 dni Zrobilam juz kilka testów i za kazdym razem wynik negatywny Zrobilam tez test z krwi 27,04 i wynik byl 1,40 ale miescil sie w przedziale ktory stwierdza brak ciąży Tylko ze ja go zrobilam dzien po zakonczeniu okresu wiec moze dlatego jest takie niskie steżenie tego hormonu Na dodatek mam jakąs ciemna kreske biegnącą od pepka wdoł i chyba brzuch mi sie powiekszył A jeszcze teraz powinnam miec dni plodne a jakos nie mam sluzu tzn czuje mokro w pochwie ale go nie widac Co o tym sadzicie Wiem ze powinnam isc do ginekologa ale na razie nie moge Prosze wiec was o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 11:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem w ciazy nie jestes... te objawy co podalas to nie koniecznie swiadcza o ciazy... mialas okresy do tego jeszcze testy wyszly negatywne i wogole Smile wiec moim zdaniem to nie ciaza... po prostu moze tak o tym myslisz i ci sie wydaje Smile pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jmatusik



Dołączył: 26 Kwi 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 8:35 pm    Temat postu: bhcg Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam.
4.05. dostalam okres,ale niebyl on obfity.taki nijaki.trwal zaledwie 3 dni i naprawde maly.przed zajściem ciąże takiego niemialam.zawsze mialam 5 dniowe bolące i obfite.proszę polećcie mi jakiegoś dobrego lekarza ginekologa.jego nr.tel i gdzie przyjmuje Smile

---edit by emilka
temat został przeniesiony do tematu o tym samym tytule
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Maj 12, 2007 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a skad jestes???
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lol16



Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 9:58 pm    Temat postu: 100 % pewności ? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy wynik niewiele powyżej 3 (beta hcg) daje mi pewnośc braku ciąży ?


---edit by Pituszka
Temat przeniesiony do podobnego tematu "bhcg"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lol16



Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proszę o odpowiedź !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na wyniku testu powinny być normy. Z tego co pamiętam, ale mogę się myliś, wynik powyżej 3.0 wskazuje na brak ciąży...ale tak jak mówie mogę się mylić
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 11:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dopiero jak jest wynik powyżej 5-ciu, to jest możliwa ciąża.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lol16



Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 11:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Była napisana norma do 5, ale czy ten test może się mylić ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Nie Maj 13, 2007 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no ten test jest bardzo wiarygodny juz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 3 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group