Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Normy bHCG i HCG (part.2)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Lis 02, 2009 10:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niuniamaj wg mnie jest to 6 tydzien.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niuniamaj



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 10:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi

Dziękuję bardzo za odpowiedź.
Wg mnie również to 6 tydzień, jednak lekarz stwierdził że to 3-4 tydzień!

Więc te wyniki mnie zaniepokoiły w zupełności...

Dziękuję!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest tak ze wg Ciebie jest tak, a lekarz prawdopodobnie liczy "swoim" sposobem i stak ta 2 tygodniowa rozbieznosc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niuniamaj



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 11:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi

a gdzie leży prawda?

który wynik jest bardziej wiarygodny?

dziękuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja siostra ma identyczna sytuacje... twierdzi ze dziecko zostalo poczete w innym terminie (gdyz robila testy owulacyjne), niz twierdzi lekarka i tez jest roznica 2 tygodni Smile Wszystko sie z czasem wyrówna. Wynika to z innych obliczen Smile Przy porodzie i tak z tego co wiem jest taki margines dwóch tygodni. NIe martw sie tym bo to nic złego Smile Dbaj teraz o siebie i o maleństwo Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
niuniamaj



Dołączył: 02 Lis 2009
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 11:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mala_mi

Dziękuję ślicznie!

Za pomoc i ciepłe słowa Smile

Staram sie dbać o siebie a przede wszystkim o maleństwo, a najlepszym tego dowodem jest to, że żuciłam palenie odrazu jak sie dowiedziałam, że będę mamą Smile

oczywiście, szkoda, że nie wcześniej, ale to wyszło całkiem niespodziewanie, że zostaniemy rodzicami, stąd tak późno rzuciłam ;/

pozdrawiam ciepło Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mila1



Dołączył: 10 Lis 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc- @ miałam 9-10-09 wczoraj robiłam beta hcg i wynosi 5,12. Cykle moje to 27 dni. Czy to ciaza?? robiłąm test ciażowy 3 razy 2 piersze wyszły z blada kreska, a 3 to bie było widac wogóle tej kreski drugiej. testy robiłąm przed b hcg. Prosze odpowiedzcie co to moze ozanczac

---nie pisz tych samych pytań w kilku tematach---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Lis 10, 2009 5:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie ma podanych norm na wyniku?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madziulenka



Dołączył: 14 Lis 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 1:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej słuchajcie potrzebuje pomocy dzis odebralam wyniki HCG i mam 8923 tak mi sie wydaje, że jestem w ciąży ale czy moglibyście potwierdzić do mojej gin juz nie chce dzwonic sobota dzis..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Lis 14, 2009 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

madziulenka tak jestes w ciazy. ok 4-5 tydzien. Gratuluje Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 39, 40, 41, 42  Następny
Strona 40 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group