Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niechciana ciąża ;(

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie usune go ani nie oddam.może to dziwne że jeszcze 2 tyg temu nie chciałam tego dziecka ale teraz go pragne chodz wiem że bede miała duze problemy.bardzo pokochałam to maleństwo i żałuje że przez tyle czasu robiłam mu krzywde do końca życia sobie tego nie wybacze.pozdrawiam :)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze ze je pokochałaś Smile

Trzymam kciuki aby wszystko było wporządku z maleństwem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kruszynka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: nie z polski
PostWysłany: Sro Paź 25, 2006 8:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brawo ciesze sie ze tak juz myslisz:) trzymam kciuki za wszsytko i glowka do gory:) pozdrawiam:):*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam jeszcze jedno pytanko bo szczepiłam sie na grype już w ciąży czy to źle działa na dziecko bo boje sie że tak.Błagam odpiszcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eewelkaa



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak mozna zabic dziecko:( przeciez to morderswto wez sie zastanów pogadaj z ojcem dziecka i rodzicam,i! moze bedzie lepiej niz sadzisz! ale nie zabijaj tego maluszka nigdy sobie tego nie wybaczyz bedzie ci ciezko z tym zyc!!!!!! to twoja decyzja ale zastanów sie czy bedziesz umiała o tym zapomniec i pomyśl jak bedziesz sie czuła jak je zabijesz:(((((
pomodle sie za to malenstwo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eewelkaa



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 22, 2006 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gratuluje wyboru:))) tak sie ciesze!! tak trzymaj!!!!Smile pwoodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 28, 2006 5:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIESTETY DTRACIŁAM MOJE KOCHANE MALEŃSTWO KIEDY BYŁAM W 25 TYG.CIĄŻY MIAŁABYM CÓRECZKĘ ALE DOSZŁO DO PRZEDWCZESNEGO PORODU.DZLACZEGO TEN ŚWIAT JEST TAKI NIESPRAWIEDLIWY.KIEDY JA POKOCHAŁAM TO JĄ STRACIŁAM A JUŻ WSZYSTKO SIĘ TAK PIĘKNIE UKŁADAŁO.CHCĘ UMRZEĆ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
eewelkaa



Dołączył: 30 Mar 2006
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 11:11 pm    Temat postu: :( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przykro mi;(((( naprawde:(( ale musisz byc silna musisz dac radE! trzymaj sie buziaki!! Sad w takich sytuacjach nie wiadomo co powiedziec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emi



Dołączył: 28 Mar 2006
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 01, 2006 5:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo bardzo Tobie współczuje.To naprawde przykre.trzymaj sie goraco. Exclamation
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Kwi 09, 2010 6:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

NIestety tak bywa....współczuję
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group