Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niechciana ciąża ;(

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 8:02 pm    Temat postu: Niechciana ciąża ;( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam bardzo nie regularną miesiączke zdarza sie że jej niema po 4 miesiące i teraz właśnie tak jest i zrobiłam testy 2 tyg temu i wyszło 2 razy że jestem w ciąży a raz że nie a do ginekologa ide dopiero zatydzień.leci mi coś z piersi i urósł mi jakiś guzek na dole brzucha.ale mam nadziejeże nie jestem w ciąży.bo nie chce tego dziecka.jeżeli okaże sie że jestem to bym chciała je usunąćz swoich przyczyn jakie sa sposoby na poronienie błagam pomóżcie :cry:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pamietaj o jednym - mimo ze usuniesz ciaze to na zawsze zostanie to w twojej psychice - to bardzo niszczy a dodatkowo jest spore prawdopodobienstwo ze po zabiegu nie bedziesz mogla juz miec dzieci.

Czy nie lepiej w takim przypadku pozostawic dziecko w szpitalu i uszczesliwic jakas rodzine która nie moze miec potomstwa??

zabezpieczasz swoje zdrowie i jednoczesnie uszczesliwiasz az 3 osoby - i co wazne - pozwalasz dziecku normalnie zyc - a to bardzo wazne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
alicja_188



Dołączył: 07 Sie 2006
Posty: 37

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam agusia 39 ma racje w tym co napisała ale fakt faktem to twoja decyzja i (tak mysle) swiadomy wybor. Co do objawów to mozliwe ze to moą byc one chociaz bys mogla napisac szczegolniej czy masz objawy młdości, wymiotow,zgagi??,Co do testow to tu troszke skomplikowanie dwa racy plus raz minus hmmm...wiem ze łatwo napisac ale poczekaj cierpliwie na wizyte u ginekologa,a do tego czasu obserwuj swoje cialo co sie zmienilo itp.A co do nieregularnych miesiaczek to moze pomysl o tabletkach anty koncepcyjnych wtedy ureguluja ci sie miesiaczki i nie bedzie dochodzic do takich nieprzyjemnych sytuacji.Pozdrawiam Wink Wink Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 12, 2006 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie o to chodzi że w wakacje tam miałam rano jakieś mdłości ale teraz już ich nie mam żadnych zgag ani nic z tym związane.nawet nie musze często kożystać z ubikacji co słyszałam że to przy każdej ciąży występuje.boje sie!a czy to może być ciąża urojona?bo ja bardzo bałam sie tej ciąży!wiem że będe żałować usunięcia ale naprawde uwieżcie inaczej postąpić nie moge :cry:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kmagdak



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zanim sie pojdzie do łóżka trzeba pomyśleć ... a nie usuwac dzidziusia ... przeciez malenstwo niczemu nie zawiniło. Troszke rozsądku !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kruszynka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: nie z polski
PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno oczym ty myslalas!!! chcialo sie??nie pomyslalo sie??? to teraz sie ma!!!kurcze nie rozumiem was!! mysli sie przed sex a nie po!!


----edited by Yalissea

Wystarczą trzy znaki interpnunkcyjne obok siebie. Jeżeli po tyle właśnie ich użyjesz i tak każdy zrozumie o co Ci chodzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sądze ze takie uwagi lepiej zachować dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kruszynka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: nie z polski
PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 8:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kobieto co ty piszesz uwagi sa bo kto mam jej to powiedzic !!! napewno nie matka!!! poszla do łóżka ii ma teraz klopot jak usunac dziecko!!!wpale sie nie miesci!!!tyle na ten temat!!!


----edited by Yalissea

Wystarczą trzy znaki interpnunkcyjne obok siebie. Otrzymujesz małe ostrzeżenie. Proszę pamiętaj o tym i panuje nad emocjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Paź 13, 2006 10:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sądze ze usłyszała to niejednokrotnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kruszynka



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: nie z polski
PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Agus masz racje,ale wiesz co najbardziej boli ze wiekszosc kobiet<dzieci> nie mysli przed stosunkiem,a potem mysla po!! to jest najgorsze:( pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group