Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Niechciana ciąża ;(

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 7:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak ja wiem że mnie krytykujecie szczeże mówiąc ja o sobie to samo myśle.Bardzo żałuje tego!ale czy to wogule możliwe że ja jestem w ciąży bo ja sobie wmawiam że nie.jedynie mnie ten guz przeraża ponieważjestw wielkości pomarańczy ale gdy leże moge go przesuwać.Błagam pomóżcie. :cry:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 7:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

proponuje jak najszybciej przejsc sie do lekarza ginekologa - może to byc coś poważnego - niekoniecznie ciąża.

I sądze ze nie powinnaś przesuwać tej gulki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale kiedy mój lekarz dopiero będzie w listopadzie.a nie chce iść do jakiegoś obcego a zresztą u mnie w mieście są tacy lekarze że lepiej nie gadać a w szczegulności ginekolodzy.Raz dokturka mi powiedziała że ona mi nie pomoże że może mi tylko przedłużyć tabletki tak zareagowała na moją nie regularną miesiączke.Kompletnie nie wiem co sie ze mną dzieje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy masz mozliwośc podjechania do innego miasta - to może byc dobre rozwiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 8:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie nie zabardzo.Choć jest duże prawdopodobieństwo że jestem w ciąży to ja mam przeczucie że nie!a w te testy zabardzo nie wieże bo czytałam jak dziewczyna miała taką samą sytułacje jak ja i okazało sie że nie jest w ciąży.mam nadzieje że ze mną będzie to samo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pamiętaj tylko ze złe wyniki na testach zdażają sie bardzo żadko - te testy doruwnują tym szpitalnym :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 8:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale to dlaczego raz mi wyszło że nie jestem i to tego samego dnia kiedy wyszły mi pozytywnie!Nierozumiem tego :cry:
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 14, 2006 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czasem testy sa wadliwe - zdarza sie.

Nie martw sie - wszystko bedzie dobrze.

najlepiej jak byś jeszcze raz powtórzyła test - to powinno rozwikłać zagadkę czy jesteś w ciązy czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kasia-_-



Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 50

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 15, 2006 5:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam nadzieje że tak będzie!a testy bardzo sie boje powtórzyć.dzisiaj miałam jezrobić ale zabrakło mi odwagi.Może jednak poczekam do wizyty u lekarza!

a na temat testów to słyszałam że często sie mylą !dużo na ten temat wyczytałam w internecie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 8:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

laska prosze cie nie usuwaj tej ciazy ani jak urodzisz nie oddawaj dziecka wyobraz sobie jak jestes dorosła i masz np 2 dzieci i nagle puka ci ktos do drzwi i mówi..... dzieki ze to zrobiłas....okazuje sie ze to twoje dziecko....i co wtedy zrobisz....nie bój sie tego co ty stworzyłas...to dziecko jest czescia ciebie...nie marnuj sobie i jemu zycia...bo pózniej nie ciebie to tylko bedzie bolało...
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group