Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie moge zajść w ciążę part 2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bomzi



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 137

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Alice nie ma mowy o masażu bo to raczej byłaby porażka ja ostatnio troche wstydze sie swojego ciała bo bardzo przytyłam ale ostatnio biore sie za to ostro może coś schudne. Ale ten weekend majowy to świetny pomysł może wypali
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 9:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bomzi tylko nie stosuj rzadnej drastycznej diety bo to przyniesie efekt tylko na chwilkę a potem waga podskoczy. Najlepiej zmienić nawyki żywieniowe, stopniowo i z czasem zauważysz efekty.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiki86



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 9:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bomzi a ja Ci napiszę tak nie myśl o swojej wadze,przecież nie to jest najważniejsze ale wasze wspólne szczęście!!! Kiedyś miałam ten sam problem,byłam otyła,wstydziłam się gdzie kolwiek wychodzić,wiecznie się odchudzałam i nic to nie dawało bo tak jak Tosia pisze waga wracałaSad Pogodziłam się z faktem że jestem jaka jestem,zaakceptowałam sama siebie,aż tu nagle sama zaczęłam chudnąć,nie nagle ale z roku na rok byłam coraz to szczuplejsza,wcześniej miałam prawie 80kg.przy wzroście 163,a teraz ważę 50 kg.nie dosyć że mała to jeszcze szczuplutka i powiem szczerze że nie mam prawie wcale rozstępów jedyny mój problem to taki że piersi mi zjechała nie mocno,w staniku nie widać ale bez troszkę różnica jest:(ale z tym faktem już też się pogodziłam bo zawsze przy gubieniu wagi pierwsze piersi tracą swój urok:(
Tosia a czy znasz jakiegoś dobrego specjalistę z poznania???? Bo ten mój niby zajmuje się leczeniem niepłodności,pomógł mojej koleżance,ale nie wiem czy to był zbieg okoliczności że mu się udało czy po prostu jest dobry w tym co robi!!! Mam takie małe pytanko:) Ile czasu są ważne badania nasienia??? Bo mój M.już powiedział że nie pójdzie robić znowu tych badań więc muszę szybko ja zrobić wszystkie badanie,póki jego wyniki są ważne:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 12:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W Poznaniu mam znajomą która leczy się u jakiegoś profesora od niepłodności. zapytam i dam Ci znać.
Badanie nasienia jest ważne 6 miesięcy.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
opcja



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jakis czas temu mialam zaczac pic ziola ks.G.Sroki, ale zdecydowalam sie najpierw skontaktowac z kims kto sie zna na ziololecznictwie. Bylam w przychodni gdzie leczą ziołami pani doktor pochodzi z mongolii, wyleczyła z kilku poważnych chorób moją siosrte, i pomogla jej uregulowac poziom hormonow a przy tym zajsc w ciaze tylko i wylacznie ziolami. Teraz ja zaczelam przyjmowac te obrzydliwe w smaku specyfiki i zobaczymy jak bedzie, na pewno poinformuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
<LAGUNKA>



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 1:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a gdzie te zioła można kupic?opcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bomzi



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 137

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 4:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zioła można kupić w każdym sklepie zielarskim. Z tego przepisu który jest na necie to jakaś reklamóweczka sie uzbiera i samemu trzeba je wymieszać. A co do smaku to można sie przyzwyczaić, smakują podobnie do uroseptu który stosuje sie na ból pęcherza bardzo podobny smak i wcale nie jest taki zły

Dodano po 2 minutach:

A i jeszcze najważniejsze jest wierzyć że one pomogą ja mam w poniedziałek ocene owulacji zobaczymy czy coś sie zmieniło po tych ziołach jedno jest pewne ziółka na pewno nie zaszkodzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dziewczynki nawet z ziółkami trzeba ostrożnie. Dziewczyny które mają PCO powinny najpierw się skontaktować z lekarzem bo bardzo łatwo o przestymulowanie jajników.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bomzi



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 137

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak ale jak pytałam lekarza o ewentualne branie ziół to spojrzał sie na mnie jak na jakąś hm... więc nie wiem czy inni lekarze nie zareagują podobnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
opcja



Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 8:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

LAGUNKA te zioła dobiera do Ciebie bezpośrednio pani doktor, bo nie każde zioło tak jak i nie każdy składnik w lekarstwie działa na Ciebie pozytywnie, teraz ciesze się, że sama nie zaczełam stosować tych ziół których skład znalazłam w internecie tylko poszłam do kliniki. Zioła te które biorę są sproszkowane, nie parzy się ich tylko łyka i popija wodą, i nie dostaję żadnej "recepty do wykupienia" tylko dostaję mieszanki chwilę po wyjściu od lekarza. Pani zbadała mnie patrząc sie na dłonie i w oczy i sama powiedziała co mi dolega, nic więcej dodać nie mogłam

Dodano po 2 minutach:

a i jeszcze jedno, w smaku ten proszek jest okropny często piję herbatki ziołowe i lubię zioła ale to przechodzi wszystko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 40, 41, 42  Następny
Strona 3 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group