Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Nie moge zajść w ciążę part 2

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bomzi



Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 137

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sama już nie wiem co o tym wszystkim myśleć przecież teraz nie było presji nie chciałam sie z nim kochać tylko ze względu na dziecko bo było to przed @ więc wiadomo było że nie moge w te dni zajsc i on też wiedział. Nie rozumie jednego jak mówie mu że coś jest nie tak to on nic nie robi żeby to zmienić a we mnie sie gotuje już nie pamiętam kiedy on coś zaproponował żeby od tego wszystkiego sie oderwać zabrać mnie gdzieś a już nie wspomne o kwiatach troche to wszystko dziwne nie tak miało być. Potrzebuje żeby mnie czasem gdzieś porwał a jak go prosze żebyśmy gdzieś sie wyrwali to on twierdzi że jest zmęczony i nie mamy kasy żeby gdzieś wyjechać zero romantyzmu. Widzi mnie wtedy jak coś potrzebuje oj oby wkońcu przyszły inne czasy i może jak bede miała dziecko to przynajmniej nie bede samotna. Dzieki dziewczyny za pocieszenie . Dziś pierwsze tabletki clo może to w tym cyklu sie uda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wiki86



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 243

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bomzi może na spokojnie porozmawiajcie sobie i wytłumaczcie sobie co wam się nie podoba a co jest super i co byście mogli zrobić aby było jeszcze lepiej!!!Nie zapomnij Kochana że faceci są z innej planety i nigdy nie będą myśleć i rozumować tak jak my Wink Postaraj się przekonać swojego męża na jakiś wspólny urlopik,nie musi być przecież on za koszmarne pieniążki! Zbliża się weekend majowy,spakujcie ciuszki i wyjedzcie pod namiot nad jeziorko Laughing małe piwko,kiełbaska z grilka wspólne szczere rozmowy przy blasku księżyca na pewno poprawią relacje między wami i wszystko wróci do normy zobaczysz:)
Ja pewnie niebawem będę miała owulację,ale wcale nie chce mi się myśleć kiedy,nawet jeszcze nie byłam u lekarza i nie chce mi się iść do niego! Wiem że dobrze by było wiedzieć co mi jest ale nie mam już siły chodzić od lekarza do lekarza:( powoli zaczynam myśleć co będzie to będzie i wszystko w rękach Boga,ale zapewne jak jakaś kolejna koleżanka zaciąży to znowu się załamie a nie chcę aby tak byłoSad
Bomzi na pewno wróci wszystko do normy wiesz w to Embarassed
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
moniamc86



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 7:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mam problem od 1,5roku staram sie zajsc w ciaze gdy biore leki by pomuc mi zajsc w ciaze po 3miesiacach lekow lekasz mi mowi ze mam torbiela na jajniku nawet nie mam regularnych miesiaczek lekasz musi mi wywolywac a jestem mloda mam dopiero 23lata pomuzcie wyleczylam torbiela i obecnie nie biore zadnych hormonow bo jak je bralam i tak nic niebylo wylko tyle ze faszerowalam sie lekami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Alice



Dołączył: 22 Lut 2009
Posty: 83

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bomzi, głowa do góry, w każdym małżeństwie są wzloty i upadki. Pierwszy kryzys przychodzi po 2 latach ale mija i wszystko wraca do normy Smile. U mnie też nie zawsze jest kolorowo, brakuje nam czasu dla siebie, ciągle borykamy sie z brakiem kasy.
Może wystarczy wam wyjście do kina albo zaskocz go i zorganizuj romantyczny wieczór przy blasku świec, kieliszku wina ... Jak już zobaczy to wszystko nie będzie miał wymówki, że jest zmęczony. Faceci też lubią kiedy robi im się niespodzianki. Jako dodatek zaaplikuj mu masaż. Poczytaj w necie o strefach erogennych facetów i ich masażu. Kiedyś robiłam taki mojemu - był zachwycony i był to wspaniały wstęp do szalonego seksu Smile. Powodzenia, Kochana!
Ja nadal czekam na @ (39 d.c.). Zaczyna mnie to wkurzać, mogłabym już brać tabletki i pić zioła a tak ciągle się przedłuża. Zauważyłam, że od kiedy zaczeliśmy starania o dziecko cykle mam jeszcze bardziej nieregularne. Mam nadzieję, że hormony je wyregulują i moje pęcherze zaczną wreszcie rosnąć. A jeśli nie .... to nie wiem co będzie. Obawiam się, że robie sobie zbyt duże nadzieje a potem znowu mogę się rozczarować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 9:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiki86 nie ma co chodzic od lekarza do lekarza ale znaleźć jednego dobrego specjalistę i bezpośrednio do niego sie udać. On już bedzie wiedział jak Cię poprowadzić. Uwierz mi, nie warto czekać i zostawiać wszystkiego losowi. Po paru latach stwierdzisz ,że jednak cos faktycznie jest nie tak a wtedy juz leczenie troszke dłużej potrwa. Uwierzcie mi ,że czasami zwyczajni ginekolodzy nawet najlepsi nie poradza sobie z poważniejszym problemem. Mogą troszke pokombinować z lekami ale to może pomóc ale nie musi.....szkody w postaci torbieli i przestymulowania janików są częste. nie ma co czekac ...
moniamc86 no własnie tak jak wyżej pisałam.....torbiele skutek uboczny źle dobranego leczenia ....
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
<LAGUNKA>



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkich Wink mam taki sam problem jak wy, więc zacznę od początku. Wyszłam za mąż w październiku do tego dnia,zabezpieczałam się z mężem, bo nie chcieliśmy miec przed ślubem dziecka a teraz kiedy już możemy i chcemy miec to dziecko to widzę, że mija już 6 miesięcy a tu widu ani słychu Confused Hmmm nawet nie przeszło mi to na myśl, że tak może się stac, no ale trzeba cierpliwie czekac, tylko pytanie ile Confused pozdrawiam wszystkich Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

<LAGUNKA> witaj Wink))
No niestety wydaje nam się ,że zajście w ciąże jest bardzo proste a tu takie problemy Wink). Spokojnie starcaie sie dopiero 6 miesięcy . Lekarze zaczynaja rozmawiac o niepłodności jak para przy regularnym współżyciu po roku, dwóch nie zachodzi w ciaże. Ja jednak uważam,że najlepiej dmuchac na zimne i sprawdzic wszystko. Lepiej wczesniej niz później . Trzymam za Was kciuki Wink
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
<LAGUNKA>



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No mam nadzieje,że dopiero 6 miesiecy. Szczerze mówiąc to cały czas myślałam, że zajście w ciąże jest łatwiejsze a tu taki psikus Confused Jestem dobrej mysli, najważniejsze "nie załamywac się " Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mka



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 7:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

cześć dziewczyny Wink dawno nie pisałam. Wiecie ja już w tym miesiącu jakoś bez zapału podchodzę do starań chcem bardzo i sie staram oczywiście ale jednak. Siostra mi opowiada jak to ona przechodzi mdłości itd. a ja siedze jak dureń i nie mam pojęcia co sie dzieje. bardzo sie ciesze ale z drugiej strony jest mi tak ciężko że szok. Mam nadzieje że mój nastruj sie porawi bo chyba niedługo zwariuje. No ale jak to się mówi "trzeba żyć dalej" Mam nadzieje że wkońcu nam wszystkim sie uda i bedziemy płakać ale z radości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
<LAGUNKA>



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 8:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No pewnie mka ,że będziemy płaka z radości Very Happy nie ma innej opcji. Trzeba się starac i czekac na ten wspaniały dzień , kiedy się już dowiemy że jesteśmy... Miłego wieczorku Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Niepłodność Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 40, 41, 42  Następny
Strona 2 z 42

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group