Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Najlepszy sposób na wybielenie zębów

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Magda.Mała.Mi



Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 19, 2012 10:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepsze wybielanie to chyba u stomatologa. Niestety jest dość bardzo kosztowne, dlatego ja zdecydowałam się na coś takiego [zakaz reklamy na forum] Niby z Ameryki, a jak wiadomo Amerykanie mają najpiękniejsze uśmiechy Smile Mam nadzieję, że zadziała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Dana333



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 2:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Środek do wybielania zębów - [zakaz umieszczania reklamy na forum] ja to uzywałam no i mam teraz bielsze zęby. Moze nie takie jak po profesjonalnym wybielaniu ale dla mnie efekty sa wystarczające za tą cene
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krysrenata



Dołączył: 26 Cze 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 07, 2014 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście są pasty do zębów wybielające, chociaż wydaje mi się że najlepsza byłaby wizyta u dentysty i fachowe wybielanie zębów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 8:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fachowe wybielanie niszczy zęby. Stają się nadwrażliwe częściej są z nimi "problemy".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Adam83



Dołączył: 25 Sie 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 25, 2014 9:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś korzystałem z pasków wybielających i naprawdę efekt był nawet dla Mnie zadziwiający - jak najbardziej polecam tę metodę Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patryczka



Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2015 4:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A próbowałaś innych metod? Na rynku mamy dostępnych na prawdę szereg skutecznych past wybielających. Osobiście bardzo sobie chwalę pastę email diamant, która bardzo dobrze radzi sobie z przebarwieniami. Dodatkowo pasta ma czerwony kolor, który delikatnie barwi dziąsła i język dzięki czemu ząbki wydają się być jeszcze bielsze Mr. Green Ja kupuję ją na [zakaz umieszczania linków] za niecałe 30 zł z przesyłką. Z tego co się orientowałam pasta nie jest dostępna w sklepach stacjonarnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sob Sty 24, 2015 6:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie polecam past i pasków wybielających, ponieważ niszczą one szkliwo nazębne. Tylko jeśli wybielamy zęby pod kontrolą dentysty, nie musimy się martwić o stan szkliwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
domi7



Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 17, 2015 4:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie najlepsze efekty daje wybielanie u stomatologa, warto więcej za nie zapłacić. Pasty niestety nie pomagają...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
katwalczak



Dołączył: 03 Mar 2015
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Wto Mar 03, 2015 3:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pasty nie pomagają, dobre efekty dają paski wybielające, słyszałam też wiele dobrego na temat białej perły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olga123



Dołączył: 05 Mar 2015
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Legionowo
PostWysłany: Czw Mar 05, 2015 9:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

domi7 napisał:
Zdecydowanie najlepsze efekty daje wybielanie u stomatologa, warto więcej za nie zapłacić. Pasty niestety nie pomagają...

Potwierdzam lepiej to zrobić u stomatologa, zapłacić trochę więcej ale mieć pewność efektów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group