Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Najlepszy sposób na wybielenie zębów

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
modliszka
Spamer


Dołączył: 09 Paź 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 19, 2016 5:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam juz kilka razy na wyjątkowe okazje robione wybielanie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł1985
Spamer


Dołączył: 21 Lut 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 21, 2016 7:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja, akurat próbowałem, różnych sposobów, past, takich plasterków na noc naklejanych na zęby itp. Najlepiej skonsultować swoje zamiary ze swoim stomatologiem, a on już fachowo doradzi czego użyć. ja po konsultacjach zdecydowałem się na wybielanie u stomatologa. I jestem bardzo zadowolony. Dlatego jak jest ktoś z Lublina to polecam [reklama]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MironSach80



Dołączył: 24 Lut 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 4:20 pm    Temat postu: wybielanie zębów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja akurat jestem zdania, że wybielanie zębów to tylko jeden z elementów tak zwanej medycyny estetycznej. Niektórzy skupiają się tylko i wyłącznie na wybielaniu zębów, a maja problemy np. z dziąsłami czy nawet pełnym wypełnieniem.
Dlatego moim zdaniem powinieneś rozejrzeć się za ofertami nie tylko samego wybielania zębów, ale ogólnie stomatologii estetycznej. Dzięki temu zajmiesz się problemem kompleksowo.


Ostatnio zmieniony przez MironSach80 dnia Wto Kwi 05, 2016 10:52 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
VDrabski



Dołączył: 08 Mar 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 23, 2016 8:59 am    Temat postu: wybielanie zębów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja zęby wybieliłem laserowo. Jednak dentystka powiedziała, że po samym wybieleniu, trzeba zmienić dietę (głównie ograniczyć kawę) i rzucić palenie. Ważne też w czasie profesjonalnego wybielania jest stosowanie produktów wsparcia. Ja kupiłem profesjonalną szczoteczkę do zębów [reklama]. Akurat wybrałem soniczną, gdyż jest poręczna i wszędzie ją można zabrać.
Do niej dokupiłem komplet nici dentystycznych [zakaz umieszczania linków na forum] oczywiście do tego specjalistyczny płyn wybielający i tak powstał fajny zestaw wsparcia owego wybielania.
Mam znajomego, który wybielił zęby, wydał na to kilkaset złotych a potem miał problem, gdyż przez to, że nie zachował pełnej higieny, problem szybko się powtórzył.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yola
Spamer


Dołączył: 09 Sty 2017
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 24, 2017 10:03 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja sobie nie wybielam zębów ale chodzę na piaskowanie i moje zęby wyglądają jak po wybielaniu bo mam podatne na takie rzeczy. Zwykle robię u nich [zakaz umieszczania linków na forum]
koszta nie są wysokie, bo to nie zabieg wybielania a usuwania kamienia. Zwykle mam doliczone do innych zabiegów więc ciężko mi stwierdzić ile to dokładnie wynosi. Może najpierw spróbuj domowych sposobów zanim zdecydujesz się na wybielanie innymi metodami?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
gabi145



Dołączył: 27 Sty 2017
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 07, 2017 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam profesjonalne wybielanie zębów w dental clinic skorzystałam z zabiegu ponad rok temu i efekt utrzymuje się do dziś. Lekarz zapewnił, że przy odpowiedniej pielęgnacji będę cieszyła się śnieżnobiałym uśmiechem około 2 lat. Zabieg totalnie bezbolesny. Metoda szybka i trwala. Jestem zadowolona i polecam każdemu kto ma kompleks ze swoim uśmiechem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malwina19



Dołączył: 23 Sty 2017
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 08, 2017 9:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepszym sposobem na wybielenie zębów jest wizyta w profesjonalnej klinice dentystycznej, gdzie poddani zostaniemy profesjonalnemu zabiegowi. Jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic, proponuję Ci, abyś udał się do gabinetu mieszczącego się przy ulicy Widok 2/4. Jego strona internetowa widnieje pod adresem http://proclinicdental.pl/o-nas/ (na stronie znajduje się również cennik poszczególnych zabiegów)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jasgaz



Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drdree



Dołączył: 08 Gru 2016
Posty: 33

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 11:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest chyba skorzystać z wybielania w gabinecie. Najskuteczniejsza metoda tylko trzeba pamiętać o tym, że trzeba mieć wyleczone zęby.Inaczej nie można przeprowadzić takiego zabiegu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rotterdam



Dołączył: 30 Wrz 2019
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 4:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

malinka77 napisał:
Fachowe wybielanie niszczy zęby. Stają się nadwrażliwe częściej są z nimi "problemy".


Można też próbować naturalnych metod, które nie niszczą zębów, a pomagają utrzymać zdrowie i higienę jamy ustnej. Skuteczność nie będzie pewnie taka jak przy profesjonalnym wybielaniu, ale ja osobiście lubię eksperymentować z naturalnymi sposobami. Póki co od kilku tygodni stosuję olej kokosowy - za wcześnie na obiektywną ocenę, daję mu 3 miesięczny okres próbny.

Naturalnie nie zawsze jednak oznacza bezpiecznie, na forach różne rzeczy się czyta, ale rzadko mówi się o szkodliwości przy regualarnym stosowaniu. Przeczytajcie https://vitalmedica.pl/wybielanie-zebow-w-domu - taki na przykład nadtlenek wodoru, w zbyt dużym stężeniu może bardziej zaszkodzić niż pomóc.

Minusem naturalnych metod jest mało badań na ten temat, większość metod bardziej polega na własnych doświadczeniach, ale na podtrzymanie efektów wybielenia zębów u stomatologa, myślę, że są jak użyteczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group