Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Najlepszy sposób na wybielenie zębów

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kichico
Zbanowany


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 9:43 am    Temat postu: Najlepszy sposób na wybielenie zębów Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potrzebuje pomocy w pewnej kwestii. Mam zamiar wybielic sobie zeby i zastanawiam się nad tym jaki sposob jest najlepszy, czego sie obawiac, jakie sa przeciwwskazania i ewentualnie gdzie mozna to zrobic zeby było profesjonalnie bo nie mam zamiaru robic jakies tandety, tylko jak robic to juz dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jamalwi



Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 10:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kiedys się tym troszke interesowałam mialam zamiar sama zrobic ale w koncu nic z tego nie wyszlo. Wiem ze jest kilka sposobow. Zacznijmy od tego ze można wybielac pojedyncze żeby bądź cale luki zebowe. Jeśli chodzi o sposoby to słyszałam o Beyond, XtraBoost, a ostatnoi gdzies czytałam o Brite Smile. Sa tez rozne spoposby wybielania w domu. Wydaje mi się ze sposób wybielenia to trzeba ustalic już z dentysta.Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kichico
Zbanowany


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 11:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Super! O niektorych co mowisz słyszalam ale wiesz może gdzie robia to dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jamalwi



Dołączył: 14 Mar 2011
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak jak mówiłam ze nic nie wyszlo z moich planow wiec nie bardzo wiem gdzie dobrze wybielaja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beti.wawa



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zanim zaczniesz wogole robic jakies kroki w kierunku wybielania to zastanow się krotko czy mogole możesz. Wybielanie nie jest wskazane dla kobiet w ciązy i matek karmiących i dla osob które maja alergie na nadtlenki i zywice. Ostatnio troszke skakalam po roznych forach bo zamiarzam wziąć się za leczenie dwoch zębów i widziałam jakas promocje w Villanova wybielenia tylko za 200zł na wiosne, ale z nakladkami. Tochyba nie za drogo. Ale sama już musisz ocenic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kichico
Zbanowany


Dołączył: 04 Maj 2011
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Wto Maj 31, 2011 8:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z tego co patrzylam w innych ofertach 200 zł to rzeczywiście nie dużo jest. Dzieki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beti.wawa



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 06, 2011 12:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Idz idz
nie powinnas sie rozczarowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamila12



Dołączył: 04 Maj 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 8:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sama mam zęby koloru kości słoniowej , więc niezbyt ładny kolor. Próbowałam różnego rodzaju past i różnych domowych sposobów ...z marnym skutkiem.Jak sie okazało jedynym , najlepszym sposobem było po prostu pójście do stomatologa.
Poszłam do http://www.rsdental.pl/( poleciła mi przyjaciółka) i naprawde nie żałuję.[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Einstain



Dołączył: 29 Sie 2012
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też chciałabym mieć trochę bielsze zęby, ale póki co na zabiegi wybielające nie bardzo mnie stać, poza tym trochę się ich obawiam i postanowiłam co jakiś czas stosować mocno wybielające pasty. I mam pytanie - czy ktoś stosował pastę email diamant red? Poleciła mi ją dentystka, ale nie wiem czy tak do końca jej ufać... Daje naprawdę takie świetne efekty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
darek8383



Dołączył: 14 Lis 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 14, 2012 11:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może najszybszy - to wybielanie u stomatologa plus zabieg wybielania lampą

---------------------------------
wybielanie zębów Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group