Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mydło

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
visenna



Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 9:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie protex niestety podrażnia, mam wrażliwą skórę :/ Dlatego też odpadają mydła w płynie, bo te bardzo wysuszają i silnie zapachowe Sad( choć te ciasteczka z cynamonem brzmią bardzo smakowicie Smile Ja niekiedy lubię zaszaleć i kupuje takie małe mydełka o zapachu czekolady, są rewelacyjne Smile A tak na codzień to kostka dove, bo nie podrażnia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
daffi



Dołączył: 15 Lut 2009
Posty: 58

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 1:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj używam mydła w kostce ,a co do marki to prztważnie Nivea o pięknym zapachu i Dove ,ale oczywiście innych także -jak mnie zachwyci opakowanie to biore i próbuję Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mona-lisa



Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też wyłącznie kostkowa, też biorę zazwyczaj pierwsze z brzegu, ale ostatnio chyba od tej zimy taka mi się zrobiła szorstka skóra i dłoni i ciała i będę musiała coś zaradzić :/ Z dove to kupuje dla mamy taką kostkę pro-age i ona sobie chwali, może ja też coś dobiorę odpowiednie dla mojego wieku Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fulik



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 2:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam kostkę myjącą Dove o zapachu ogórkowy. Cudownie odświeża
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masia21



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja uzywam zwykle Luksji w kostce o świeżym zapachu np. mango, wiśnia...Uwielbiam je, cudownie pachną! Very Happy Jeśli chodzi o kąpiele no najchetniej używam żeli pod prysznic marki Dove ( trawa cytrynowa ) , Nivea lub najlepszeho na swiecie zelu Lirene o zapachu winogron ( SERDECZNIE POLECAM ) Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fulik



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy ten żel Dove z trawą cytrynową też zawiera takie małe peellingujące granulki jak kostka myjąca?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krychaa



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 21, 2009 11:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ten żel dove z trawą cytrynową ma takie małe drobinki masujące. ja go uwielbiam, ale nie tylko przez te drobinki - głównie przez świeży zapach Smile idealnie rano stawia na nogi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masia21



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 12:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak. Zel Dove zawiera pilingujace drobinki które swietnie usuwaja martwy naskórek i sprawiaja ze skóra staje sie gładka Very Happy POLECAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fulik



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Nie Mar 22, 2009 10:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dove to mi się z tą szokującą reklamą kojarzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masia21



Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Wrocław
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pon Mar 23, 2009 2:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak atk szokujaca reklama Smile Ale odzwierciedla dokładnie to samo co w reklamie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group