Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mydło

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fulik



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Wto Mar 24, 2009 12:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masia21 napisał:
Tak atk szokujaca reklama Smile Ale odzwierciedla dokładnie to samo co w reklamie Very Happy


Troszkę nie zrozumiałam. Możesz rozwinąć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
krychaa



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fajna jest ta reklama dove. moim zdaniem chyba trochę prawdy w tym jest - po dove nie mam takiego jakby osadu po kąpieli a po innych mydłach jest takie coś Rolling Eyes nie wiem do końca o co chodzi, może to właśnie kwestia tej 1/4 kremu nawilżającego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fulik



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Pią Mar 27, 2009 1:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co udało mi się wyguglać wynika, że chodzi o odczyn mydeł (zwykłe zasadowy, Dove neutralny) i o to, że dove nie reaguje z wapniem z twardej wody. Cóż, żeby to sprawdzić potrzebowałybyśmy lampy ultrafioletowej. No ale przecież najważniejsze są odczucia Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mariajusiewicz



Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kołobrzeg
PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 2:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mydło w kostce wkładam między ubrania i mam piękny zapach w szafce.moj skóra jest skłonna do alergii,więc jakiekolwiek mydło odpada.twarz najlepiej jest umyć żelem do tego przeznaczonym lub wodą przegotowaną następnie nawilżyć dobrą jakościowo odżywką np nanobase-która nieuczula,wygładza i działa leczniczo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mariajusiewicz



Dołączył: 23 Maj 2009
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: kołobrzeg
PostWysłany: Sob Maj 23, 2009 3:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja używam mydło z olejkiem z drzewa herbacianego oraz chmielem(ok.13zł) Rewelacyjne mydło antybakteryjne. Do codziennej higieny oraz wspomagania leczenia wielu chorób skóry,po umyciu, nawilżam skórę odżywką nanobase (cena ok 30 zł)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
elekti



Dołączył: 25 Maj 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 03, 2009 10:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spróbuj kosmetyków dla dzieci one są delikatne i nie podrażniają, nie powinnaś mieć po tym problemów innym wyjściem jest pójście do apteki, farmaceutka na pewno doradzi ci coś dobrego:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ClaudiaKn



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 26

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 19, 2009 8:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio w sklepie zielarskim tez kpiłam mydełko dla alergików i musze przyznac, że jestem zadowolona. No i jeszcze fajne jest to z clinique(ale drogie) no i nanobase też stosujęSmile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pieprz_z_solą



Dołączył: 17 Sie 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 7:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, co do mydeł- owszem, na podrażnienia dobrze działają kosmetyki dla dzieci, ponieważ nie zawierają agresywnych składników. Jednak jest sprawa innego rodzaju, że nie wszystkie te mydełka są hipoalergicze- widziałam przypadek alergii skórnej po mydełku dla dzieci- dramat... A wszystkie "delikatne" żele pod prysznic dla dorosłych to w ogóle można sobie darować, bo są napakowane barwnikami i zapachami, które właśnie najbardziej podrażniają. Jeśli chodzi o prawdziwe antyalergiczne mydło, to polecam Oillan, które nie zawiera substancji zapachowych ani barwników, a z kolei ma lanolinę i inne składniki kojące. Znalazłam je na ----- link skasowałam. emilka -----, w sumie trudno mi je było znaleźć. Jak było, to drogie, a tam było najtaniej. Wprawdzie kostka kosztuje 8zł, ale jest bardzo wydajne. Pozdrawiam, życzę powodzenia w walce ze swędzeniem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
struty



Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 12:09 am    Temat postu: Czy to prawda... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

że kostka mydła Dove nie zostawia osadu na ciele skóry czy sprawdzaliście kiedyś o tym że nie zostaiwa osadu... Czy to prawda???
--- Nie zakłądaj nowych tematów skoro istnieją pokrewne. Regulamin jest do przeczytania a nie tylko do zaakceptowania ----tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
beti.wawa



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dermatolożka swojego czasu poleciła mi Dove, ale sama się zastanawiam czy ono różni się tak bardzo od zwykłego Fa, czy innego Nivea.
Zastanawia mnie raczej jak to jest, że mydła dla dzieci są znacznie bardziej delikatne, to czemu w ten sam sposób nie produkują mydeł dla dorosłych? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group