Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Mydło

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 8:48 pm    Temat postu: Mydło Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam uczulenie na mydło Smile może to śmieszne, ale dla mnie to katorga, mogę się myć tylko delikatnym żelem pod prysznic, a i po nim ostatnio myślałam że zwariuję... już nie wiem czym się myć, skóra mnie strasznie szczypie po każdym, nawet najmniejszym kontakcie z mydłem lub żelem, często ból i swędzenie jest nie do wytrzymania... a może przestanę się myć?
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 9:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez mam i wiesz czym myje? mydłem dla dzieci Razz heh specjalna receptura nie pozwala na uczucie swedzenia o nie Exclamation Wink
Czyms trzeba sie wkoncu myc nie? a mydła dla dzieci sa 1000 razy lepsze niz Fa,Dove,Protex i wiele innych
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Foka



Dołączył: 01 Lip 2007
Posty: 101

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lubuskie
PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 9:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A które mydło? Bo w sklepach jest pełno. Bambino na przykład? i na pewno się nie zadrapię po tym? bo ja już nawet kupowałam takie niby najdelikatniejsze żele pod prysznic, np nivea kashmir i też lipa, swędzi okrutnie... i przed każdym myciem piję wapno... nic nie daje...
_________________


PCO, starania 6 lat
laparo+elektro 15.10.2008
*+17.05.2009 Natalka 22tc pp Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Lip 18, 2007 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Foka, jeśli nie brak Ci kasy, to polecam lipikar syndet lub chociaż kostkę toaletową też tej la roche. do skóry atopowej. mydła z oilatum i balneum też podobno bardzo spoko. wiele osób ze skłonnościami do alergii chwali sobie także szare mydło i mydło glicerynowe. aha, i jeszcze topialyse gel - żel do mycia bez mydła firmy bodajże svr ale głowy nie dam...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lip 19, 2007 9:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Foka ja uzywam z Johnsona Wink nie pamietam nazwy- idz do działu dla dzieci i zobacz ile tam tego Wink mysle ze nie powinnas sie drapac po nim Razz pzdr.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pruedence



Dołączył: 23 Kwi 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kołobrzeg
PostWysłany: Sro Kwi 23, 2008 2:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam takiego problemu, ale płyn pod prysznic Allerogoff jest dla alergików....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
visenna



Dołączył: 05 Lip 2007
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 23, 2009 2:49 pm    Temat postu: Najlepsze mydła Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, tematu mydlanego chyba jeszcze nie było Smile Jakie mydła najchetniej uzywacie, w plynie w kostce? silnie zapachowe czy raczej neutralne? antybakteryjne czy pierwsze z brzegu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 11:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja protexa Razz usuwa wiekszosc bakterii, a poza nim to rozane,truskawkowe, waniliowe itp Smile aha w kostkach of course,jakos w płynie nie stosuje.nie wiem czemu Confused Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
babcia



Dołączył: 05 Sty 2009
Posty: 523

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja już kilka lat temu zapomniałam co to mydło w kostce. Przyzwyczaiłam się do tych w płynie, zarówno do kąpieli jak i zwykłego mycia rąk.
Przerobiłam już chyba wszystkie firmy i zapachy - lubię różnorodność i za każdym razem kupuję coś nowego Smile

Obecnie w łazience stoi przywiezione z Niemiec mydło o zapachu ciasteczek z cynamonem Smile mmmmmm.... Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lut 24, 2009 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez preferuje te w kostce Smile mam zele pod prysznic ale zawsze umyje sie najpierw tym w kostce a potem zelem, jakos mam wrazenie ze zel nie do konca mnie umyje , dziwne wiem Rolling Eyes
a co do zapachow to lubie rone, po prostu wacham i jak mi sie spodoba to biore Smile

Dodano po 53 sekundach:

wind_of_hope napisał:
ja protexa Razz

moj P go uzywa ale jakos zapach mnie troche drazni... Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group