Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mosty czy implanty?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MinaHarker



Dołączył: 18 Sie 2014
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 19, 2014 3:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobny problem, też nie mam kasy na implant Sad Ale postaram się zebrać, w ostateczności popytam o most adhezyjny (wklejany/wkręcany w zęby sąsiednie). Szkoda mi zęba obok niszczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kwiatkowska



Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pią Gru 12, 2014 2:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie też było szkoda niszczyć zęby w sąsiedztwie uzupełnianych braków. Pytałam w kilku klinikach o implanty, ale nie za bardzo chcieli się podjąć, bo mam ubytki kości w miejscu, gdzie implant trzeba byłoby umieścić. To dość powszechne, niestety z wiekiem ubywa nam kości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patyczka



Dołączył: 20 Sty 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 21, 2015 9:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

I ja mam podobny problem. Niedawno wróciłam od stomatologa, który usunął mi dolną szóstkę (dłutowanie), ponieważ ząb kilka lat temu leczony był kanałowo okazał się ostatecznie nie być wyleczony. Czasem pobolewał, ale odkładałam zawsze to na później no i teraz mam - ząb usunięty, niby szóstka ale widać jak się śmieje. Chcę wypełnić tą pustkę.

Poradźcie co zrobić - zastanawiam się nad implantami ale nie ukrywam że mam pewne obawy. Poradźcie co robić no i oczywiście jak to cenowo teraz mniej więcej chociaż wygląda w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patryczka



Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 26, 2015 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepszym wyjściem jest wstawienie implantów. Sama straciłam obie jedynki w wypadku samochodowym i od razu zdecydowałam się na implanty. Podczas samego zabiegu nic nie czułam, dopiero kiedy znieczulenie "puściło" pojawił się ból ale zwykłe proszki dały radę. Zęby wyglądają jak prawdzie więc na prawdę warto wyłożyć troszkę pieniążków za taki efekt Smile Jak chcesz to mogę podać Ci namiary na jego stomatologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patyczka



Dołączył: 20 Sty 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 06, 2015 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

patryczka napisał:
Moim zdaniem najlepszym wyjściem jest wstawienie implantów. Sama straciłam obie jedynki w wypadku samochodowym i od razu zdecydowałam się na implanty. Podczas samego zabiegu nic nie czułam, dopiero kiedy znieczulenie "puściło" pojawił się ból ale zwykłe proszki dały radę. Zęby wyglądają jak prawdzie więc na prawdę warto wyłożyć troszkę pieniążków za taki efekt Smile Jak chcesz to mogę podać Ci namiary na jego stomatologa.



Podaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kwiatkowska



Dołączył: 12 Gru 2014
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Lut 07, 2015 6:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym radziła wybrać się na konsultacje do dobrej kliniki i porozmawiać z kilkoma lekarzami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patryczka



Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 10:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

patyczka napisał:
patryczka napisał:
Moim zdaniem najlepszym wyjściem jest wstawienie implantów. Sama straciłam obie jedynki w wypadku samochodowym i od razu zdecydowałam się na implanty. Podczas samego zabiegu nic nie czułam, dopiero kiedy znieczulenie "puściło" pojawił się ból ale zwykłe proszki dały radę. Zęby wyglądają jak prawdzie więc na prawdę warto wyłożyć troszkę pieniążków za taki efekt Smile Jak chcesz to mogę podać Ci namiary na jego stomatologa.



Podaj.


Doktor nazywa się Sundman i przyjmuje na Chocimskiej w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sebastian1578



Dołączył: 12 Lut 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie implanty na tak! Most niszczy dobre zęby bo trzeba 2 szlifować (na czymś musi się trzymać). Zawsze lepiej mieć sztucznego zęba niż żadnego. Oczywiście najlepiej to swoje mieć Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
patyczka



Dołączył: 20 Sty 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 20, 2015 3:10 pm    Temat postu: implanty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję. Moim zdaniem wszystko ma swoje plusy i minusy. Nie ukrywam że decyduję się na implanty głównie ze względu na swój młody wiek, jednak nie jest to najtańsza inwestycja. Mam nadzieję tylko, że nie będzie bolało...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karok



Dołączył: 23 Lut 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 1:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też polecam implanty - efekt jest wart nakładu finansowego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group