Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mosty czy implanty?

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
farmacja6



Dołączył: 08 Sty 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 09, 2013 11:15 am    Temat postu: mosty czy implanty? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Noszę aparat ortodontyczny. Po jego ściągnięciu, będę sobie uzupełniać braki w uzębieniu (konkretnie brakuje mi trójek)
Moja ortodontka zaleca mi implanty, ale oczywiście mnie na nie nie stać, musiałabym bardzo kombinować. Ona argumentuje, że mostami sobie zniszczę zęby i że są one nie stałe. czy to prawda?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
airone



Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lut 18, 2013 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez slyszalam ze mosty na stale nie sa ale moge sie mylic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Violi78



Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Nie Maj 12, 2013 8:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Implant starczy Ci na bardzo długo i nie trzeba wtedy szlifować sąsiednich zębów (i nosić do końca życia koron). I kość nie zaniknie. Moja mama robiła w [reklama], dostała implant z cyrkonu i to naprawdę ładnie, naturalnie wygląda. Podobno jak wtedy się dobrze dba to dużo lat posłuży.
Jak nie masz daleko do Szczecina to zajrzyj sobie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
George



Dołączył: 15 Maj 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Police
PostWysłany: Sro Maj 15, 2013 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja się noszę ostatnio z decyzją o implantach, odłożyłem już pieniądze, zacząłem się rozglądać za miejscem. Wiesz może co się dzieje od czasu założenia implantu do wstawienia korony? Chodzi się tylko z tą śrubą czy coś dają w tej klinice na to miejsce? Bo słyszałem, że to nawet pół roku się przyjmuje. Będę wdzięczny za odpowiedź
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Violi78



Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Pią Maj 17, 2013 12:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

George napisał:
Wiesz może co się dzieje od czasu założenia implantu do wstawienia korony? Chodzi się tylko z tą śrubą czy coś dają w tej klinice na to miejsce?


Faktycznie to trwa kilka miesięcy i nie wiem jak jest w innych klinikach, ale w [reklama] dają na ten czas protezę, więc nie musisz się martwić, że będziesz do tego czasu bezzębny Wink Z resztą wszystko jest chyba opisane na ich stronie (chyba już wklejałam, ale co tam Wink)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
florka



Dołączył: 17 Paź 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 17, 2013 8:43 pm    Temat postu: implanty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Polecam implanty zrobione przez dobrego stomatologa, owszem drogie, ale naprawdę nie różnią się od normalnych zębów, a zawsze możesz wziąć na raty, ja tak zrobiłam w open finance dostałam kredyt w jeden dzień.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
herbikm



Dołączył: 08 Maj 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 22, 2014 3:41 pm    Temat postu: Implanty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też polecałbym implanty. To przynajmniej trwały sposób. Raz to człowiek załatwi i tyle. No i nie czuję się w ogóle różnicy między zębami, a implantami. Ja korzystałem z pomocy stomatologa. Bardzo polecam. Wszystko szybko, konkretnie i jak na implanty to dość tanio. Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nike



Dołączył: 14 Mar 2014
Posty: 42

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Maj 22, 2014 8:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wybrałabym implanty. Cena jak dla mnie "zaporowa" ale nie są mi póki co potrzebne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jamie



Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 30, 2014 3:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli byłoby mnie stać na implanty to to właśnie byłby mój wybór. możesz skonsultować to w klinice. most bedzie taniej ale tak jak ktoś juz wspomniał trzeba będzie opiłować sąsiadujące zęby
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
malinka77



Dołączył: 02 Lip 2014
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 8:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Implanty są dużo lepsze. Przede wszystkim "wizerunkowo". W ogóle nie widać, że je masz, bo idealnie wtapiają się w resztę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group