Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

mosty czy implanty?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
patryczka



Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 11:06 am    Temat postu: Re: implanty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

patyczka napisał:
Dziękuję. Moim zdaniem wszystko ma swoje plusy i minusy. Nie ukrywam że decyduję się na implanty głównie ze względu na swój młody wiek, jednak nie jest to najtańsza inwestycja. Mam nadzieję tylko, że nie będzie bolało...


Nie martw się na zapas, zabieg na prawdę nie boli Smile Odwagi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorota32



Dołączył: 14 Lut 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 13, 2015 6:32 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że ma plusy i minusy. Ja w końcu zainwestowałam i muszę przyznać, że warto było. Po za tym jak znajdziesz dobrego stomatologa to na pewno to będzie bezpieczny zabieg....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jarecki99



Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Czw Kwi 30, 2015 10:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na uwagę zasługuje stomatolog, adres [zakaz umieszczania linków] to główna specjalizacja, oraz protetyka i implanty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
violet



Dołączył: 22 Mar 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 10, 2015 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

implanty zebow nie niszcza ich w przeciwienstwie do mostkow. DO mostkow musisz pilowac zeby itp. Potem i tak trzeba go wymieniac. A implanty to jednorazowy wydatek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
akoszka



Dołączył: 01 Cze 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 01, 2015 3:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś robił implanty zębów finansowane z NFZ?Jakie są procedury kwalifikujące do refundacji? Zastanawiam się nad zabiegiem, zęby są moim wielkim kompleksem...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dziunia87



Dołączył: 02 Sie 2015
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 02, 2015 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tez nie miałam funduszy na implanty i szkoda było mi zębów zdrowych sąsiednich i byłam zdecydowana na most ale przez polecenie znajomej trafiłam do dr Wilisowskiego pracuje w Luxdentica i tam zrobiłam implant który wziełam na raty, raty w banku załatwial gabinet ja tylko podpisałam papiery Smile) także udalo mi się Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kwiatuszek81



Dołączył: 31 Mar 2016
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 13, 2016 2:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Miałam podobny problem. Przed założeniem aparatu ortodontycznego musiałam usunąć piątkę. I niby aparat przesunął mi zęby, także że luka była mniejsza, ale jednak mi to przeszkadzało. Bardzo długo zastanawiałam się czy inwestować kolejne tysiące w zęby. Rozważałam właśnie implant czy most. Wiadomo, że główną wadą implantu jest jego bardzo, ale to bardzo wysoka cena, z kolei most jest mniej trwały i trzeba naruszać inne zęby, czego też nie ukrywam się obawiałam.

Tak więc wypisałam sobie na kartce wszystkie za i przeciw i postanowiłam zainwestować w implanta. Absolutnie nie żałuję!!! Wydana kasę co prawda odczuwam do dziś, ale jestem bardzo zadowolona. Przede wszystkim dlatego, że implant nie różni się wyglądem od innych zębów - jest dokładnie taki jak cała reszta (chodzi o kolor oczywiście). Oprócz tego mam spokój na ok 20 lat Cool i nie czuję jakbym miała pomiędzy zębami jakieś obce ciało.

Także mimo wielkiej kasy polecam Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
matyldaaa



Dołączył: 07 Lis 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 07, 2016 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Implanty to bardzo dobre rozwiązanie, niestety kosztowne. Ale jeśli wykonamy implanty u specjalisty w tej dziedzinie to na pewno to będzie dobry wybór. Ja jestem z Poznania i tu najlepiej implanty wykonuje Dr Alaa Eljamal i jestem już po konsultacji. Na stronie jest cennik i szczerze to ceny też nie są wysokie. W każdym razie to na pewno będzie trafiona decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Relanies



Dołączył: 05 Sty 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 05, 2017 11:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wybrałem [zakaz reklamy na forum] i byłem zadowolony Smile Według mnie najlepsza opcja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Albercik23



Dołączył: 25 Lut 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lut 25, 2017 5:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś na forum reprezentuje bielsko to polecam [zakaz reklamy na forum] - ja robiłem tam implanty zębowe i póki co bardzo dobrze to wszystko wygląda, mam nadzieję, że nie wypadną mi za szybko. Inna sprawa że o dobrego chirurga dentystycznego ciężko, a ja się panicznie boję jak ktokolwiek mi w usta zagląda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Stomatologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group