Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

meizitanc

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Monika@21



Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: warszawa
PostWysłany: Nie Mar 19, 2006 12:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak na moj skromny gust,to te bazgrołki przedstawiają postać kobiety. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ona
Gość









PostWysłany: Pon Mar 20, 2006 7:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, masz racje zadko sie odzywam,ale fakt czytam Twoje wypowiedzi i to nie tylko na tym forum. Smile Duzo czytalam na temat meizi i wiem ze nie jest to moze zbyt dobre dla zdrowia... w sumie w tej chwili to i tak mam to gdzies. Mam inny problem, okrylam cos, czego nie chcialabym sie nigdy dowiedziec... Crying or Very sad no ale to nie na ten temat. Nie gniewaj sie.
Powrót do góry
KarolinaPB
Gość









PostWysłany: Sob Kwi 08, 2006 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy orientujecie się może czy cena 130zł za Meizitanc w opakowaniu czerwono - żółtym, produkcji: Plant Research and Science Institute \"My-Tshze Ganh\", Tybet; z nadrukiem na kapsułce jest ceną wysoką?
Może ktoś wie czy mogę kupić go gdzieś taniej?
Chodzi mi konkretnie o tabletki tego producenta bo je wypróbowałam i jestem zadowolona z efektów. Boje się, że inne mogą mieć jakieś \"nieznane\" Smile mi dotąd skutki uboczne...
Powrót do góry
Marcin
Gość









PostWysłany: Pon Kwi 10, 2006 3:20 pm    Temat postu: mezitanc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak poczytałem powyższe i ogólnie przyznam, że wszelakie plotki zawierają jakąś część prawdy, i chociaż rozbieżność od "super specyfiku" po "truciznę" jest dość duża, to można uznać, że banalne powiedzenie "... prawda zawsze jest po środku" pasuje tu najlepiej. Ja osobiście brałem ten specyfik przez miesiąc(moja żona przez 2 miesiące), przyznam że efekt suchości w ustach zauważyłem, ale pozostałych nie. Zmniejszyć wagę faktycznie można i to ekspresowo. Specyfik niesamowicie (bynajmniej u mnie) zmniejszył łaknienie , najbardziej w pierwszym tygodniu zażywania. Ponieważ pracuję fizycznie i dodatkowo sporo ćwiczyłem podczas stosowania meizitanc to może dlatego uzyskałem taki efekt. W ciągu miesiąca straciłem 12kg (żona 9kg w 2 miesiące) co uważam za zbyt dużo jak na taki okres czasu, choć bardzo podoba mi się efekt. Prawda w odchudzaniu jest taka, że zaczynamy tracić pierw masę mięśniową a potem dopiero tkanę tłuszczową, tutaj jest odwrotnie. Ponieważ posiadam wagę z pomiarem zawartości tłuszczu to mogę z całą pewnością powiedzieć, że jego zawartość w organiźmie spadła o prawie 50% i obecnie mieszczę się w normie przewidzianej dla mojego wieku czyli około 23% zawartości tłuszczu (wstępnie było 47% !!) . Ponieważ jak wspomniałem troszkę fizycznego wysiłku wkładam w pracę, to mogę również uznać, że raczej nie ucierpiałem fizycznie po kuracji odchudzającej (czyli raczej nie utraciłem na masie mięśniowej) gdyż nie zauważam po sobie spadku wydolności lub wytrzymałości fizycznej. Natomiast żeby za wiele nie cukrować na temat meizitanc to zakończę swój wywód stwierdzeniem, że faktycznie nie posiada on żadnych medycznych polskich rekomendacji, że tak na prawdę nie mamy pewności co kupujemy, i że za efekt tego co się stanie sami poniesiemy odpowiedzialność. Dlatego warto się zastanowić czy kupić czy lepiej nie......... a że prawda jest zawsze po środku to można ogólnie uznać że napewno odchudza a co robi przy okazji to czas nam pokaże. Czy go kupić każdy sam musi sobie odpowiedzieć, ja jestem zadowolony z efektów ale cieszę się, że już go nie biorę. Mam co chciałem i teraz musze tego tylko pilnować Smile Pozdrawiam i życzę efektów w odchudzaniu niekoniecznie tym czy jkimkolwiek specyfikiem.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sro Kwi 12, 2006 10:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko do osob,ktore stosuja M. Na poczatku miłam zupelny brak apetytu a teraz jestem w polowie opakowania jem jak szalona.Czy moze to bys spowodowane ty,ze jestem przed miesiaczka?
Powrót do góry
burban
Gość









PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 3:11 pm    Temat postu: Meizitanc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochani napiszcie ile kosztuje ten specyfik MEIZITANIC i ile się tych tabletek bierze?
Powrót do góry
burban
Gość









PostWysłany: Pią Kwi 21, 2006 3:17 pm    Temat postu: Meizitanc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Właśnie, za ten specyfik zapłaciłam 200 zł (koleżanka mi go załatwiła). Od 5 dni go stosuję (1 tab dziennie) i nic A jeść mi się chce strasznie i teraz nie wiem czy to działa czy trzeba czekać jeszcze z tydzień.
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 10:39 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to cie koelzanka niezle naciagnela....pierwszy raz spotykam sie z taka cena- ja kupuje po 100, ale srednio chodza po 120 - 150....moe jakas podrobe CI zalatwila?
Powrót do góry
t0ri
Gość









PostWysłany: Sob Kwi 22, 2006 10:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siwa napisał:
[Ja jem raz dziennie,przez 2 miesiace chodziłam na aerobik ale,nic nie schudłam!!!Naprawde nic...Wink


I to jest twój podstawowy błąd - nie jesz wieć organizm magazynuje sobie.Powinaś jeść minimum 3 razy dziennie do pięciu z II śniadaniem i podwieczorkiem

ograniczcie jedzenie i wypijajcie 4,5 l wody a nie będa wam potrzebne proszki. A tym którym to nie pomaga potrzebna jest indywidualna dieta, bo zapewne są jakieś schorzenia które hamują spadek masty ciała.
A cud środków nie ma
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Kwi 23, 2006 8:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nastąpiły grube porzadki w tym temacie, każdy kolejny post o nielegalnej sprzedarzy leków, czy innych środków będzie kasowany, osoba dostanie ban na IP, a sprawe osobiście skieruje do prokuratury.

Koniec, zabawy środkami niedozwolonymi!

Z poważaniem Paweł
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group