Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

meizitanc

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 12:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JA tylko moge dodac tyle. Gdzie pytam kazdy pisze ze to lek dla desperatow. A efedryna grzeje organizm... przy "dobrym ukladzie" mozna wykorkowac...aha i podobno efekt jojo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween napisał:
JA tylko moge dodac tyle. Gdzie pytam kazdy pisze ze to lek dla desperatow. A efedryna grzeje organizm... przy "dobrym ukladzie" mozna wykorkowac...aha i podobno efekt jojo


Zgadzam się..
Leki zawierajace efedrynę, po pewnym czasie gdy się je odstawi
przestają działać..
człowiek wraca do wyjściowej wagi..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aysza
Gość









PostWysłany: Sro Cze 14, 2006 12:46 pm    Temat postu: meizitanc-tybetanska smierc!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szkoda ze nie ogladaliscie wczoraj Ekspressu reportero na TVP 2 bylo tam o ludziach stosujacych te "ziolka".To sa wrecz narkotyki, ludzie wy sobie nie zdajecie sprawy ze skutkow ubocznych!!jaki tam sklad-mloda dziewczyna ma chore nerki watrobe i cala reczte i to za 2kg!jak mozna cos brac nie znajac skladu i pochodzenia??!! Evil or Very Mad
Powrót do góry
Kisia
Gość









PostWysłany: Sob Cze 17, 2006 9:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

----edit by Paweł:

Treśc postu skasowana, na forum nie będzie sprzedaży ani pośrednictwa.
Powrót do góry
Ee1979
Gość









PostWysłany: Pon Cze 19, 2006 9:49 pm    Temat postu: Meizitanc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem


Witam serdecznie , ponieważ dużo osób pyta o preparat ja stosuje Meizitanc czerwony od dłuższego czasu (marzec 2006) i mogę śmiało wypowiedzieć się na jego temat a mianowicie:
Proszę Państwa nie mam zielonego pojęcia kto sprowadził ten lek - jeśli można go nazwać lekiem- jak już wspomniałam zaczęłam stosować go od marca i stosuję do dnia dzisiejszego.
Jestem bardzo zadowolona z preparatu z rozmiaru 46 jaki używałam jeszcze w styczniu dziś mam 38-40. Jeśli chodzi o obawy jakie miałam na samym początku podejmując decdyzję o braniu tego preparatu to chyba każdy normalny człowiek je posiada.
Zanim powzięłam decyzję o jego stosowaniu porobiłam sobie badania - najzwyklejsze typu morfologia, mocz ob itp. Badania wykazały że jestem zdrowa jak rybcia Laughing dlatego zdecydowałam że będę brała preparat i może zaznaczam może mi pomoże na tyle że nie będę miała problemów chociażby z zakupem ciuchów.
Jeśli się orientujecie preparat zawiera ściśle określone i ważne dla osób które go stosują lub zaczną stosować wskazania np. NIE WOLNO PIĆ ALKOHOLU, NIE MOGĄ STOSOWAĆ TEGO OSOBY KTÓRE SĄ POPROSTU CHORE, itp sprawy które widnieją dla osób widomych na ulotkach tego preparatu.
Proszę mi wierzyć że nigdy nie sprawdzałam składu tabletek wręcz przeciwnie ściśle stosowałam się do wskazówek jaki widnieją na preperacie uważam że jeśli ktoś poweźmie decyzję to powinien to robić z rozsądkiem, ponieważ nie są to cukiereczki a ludzie czasami podchodzą do tego jak dzieci.
Słyszałam w tv i czytałam na internecie różne wypowiedzi typu że przez preparat są problemy zdrowotne- zgodzę się z tym całkowicie jednak uwaga naszym obowiązkiem jest upewnić się czy przed ich braniem czy całkowicie jesteśmy zdrowi , ponieważ każdy organizm jest inny a my możemy chorować na coś i o tym nie mamy świadomości- dopiero wychodzi to po stosowaniu preparatu a POTEM WIELKIE PRETENSJE ŻE TO PRZEZ PREPARAT.
Ludzie każde leki są szkodliwe czy na wątrobę czy na inne czynniki naszego organizmu czy to są antybiotylki czy inna chemia .....
Nie rozumiem dlaczego ludzie którzy czuli się źle poprzez pierwsze dni stosowania Meizitanc nie odstawili tego od razu????
To my jesteśmy odpowiedzialni za nasze zdrowie i nie poto w opakowaniach na różnych lekach są uwagi aby je ignorować ale dla naszego dobra i wiedzy aby mieć świadomość czego nie należy stosować razem z nim a co wiąże się ze skutkami ubocznymi.
Jeśli chodzi o badania jak już wspomniałam wcześniej zrobiłam je przed stosowaniem Meizitanc , brałam go przez 30 dni zrobiłam 2 i pół tygodniową przerwę (ściśle według zaleceń z ulotki) dodam że prze miesiąc na wadze ubyło mi 6 kilo ( a tym 2 tygodnie) czyli można liczyć jako w 6 tygodni schudłam 6 kilo i 9cm w biodrach oraz 7 cm w pasie jak i buist ze 109 spadł na 104 to stało się po pierwszym opakowaniu PRZY CZYM NIE PIŁAM ALKOHOLU POD ŻADNĄ POSTACIĄ I NORMALNIE JADŁAM NAWET JEŚLI CZASAMI MIAŁAM RÓŻNE APETYTY LUB WCALE APETYTU NIE BYŁO!!!!!
Po 6 tygodniach wzięłam drugie opakowanie i zarówno cm w talii jak i waga stanęły nic się nie zmieniało prze okres 14 dni polecono mi aby odłożyć preparat na 10 kolejnych dni ABY ORGANIZM PRZYZWYCZAIŁ SIĘ DO SPADKU WAGI KTÓRĄ POSIADAŁM I DO UTRATY TKANKI TŁUSZCZOWEJ - tak więc zrobiłam czyli odłożyłam go na następne 10 dni przy czym ponownie zrobiłam badania ogólne które wykazały że jestem zdrowa jak rybcia.
Po upływie 10 dni znowu zaczęłam stosować Meizitanc na okres 30 dni przy czym waga spada bardzo pomału i cm też- nie jest to już tak duży spadek jak na samym początku co trzeba zaakceptować i nabrać cierpliwości na wybrany efekt.
Dzisiaj jestem zadowolona z mojej figury , wagi oraz faktu że nie mam problemu z kupnem ciuchów i dodam że nie biorę preparatu od prawie miesiąca waga jest na tym samym poziomie co była i cm też do dnia dzisiejszego mi nie przybyło.
Nie wiem co będzie za pół roku czy za dwa lata- myślę że mój żołądek też przystosował się do małego wchłaniania pokarmów ale kilka razy dziennie i kiedy mam uczucie sytości to mi wystarcza i na dzień dzisiejszy mogę śmiało powiedzieć że nauczyłam się ograniczać pokarm na tyle aby być najedzoną , sytą bez jakichkolwiek odmawiania sobie przyjemności.
Co do skutków ubocznych suchość w ustach to naprawdę okropne uczucie ale na preparacie napisane jest żeby wchłaniać min. 2,5l wody ja piłam prawie 2 litry dziennie i codziennie kupowałam gumy żeby uczucia suchości nie było.Jeśli chodzi o nadmierne pocenie się - owszem pociłam się nawet przy małych czynnościach co także można zaliczyć do skutków ubocznych- dla nie świadomych polecam dezodoranty lub perspiranty bo to także uciążliwe no i najważniejsza rzecz nigdy nie miałam kłopotu z zasypianiem nawet podczas stosowania leku a wstawanie poranne do pracy dodawało energii i czułam się wyspana nawet jeśli spałam tylko 5 godzin.
To tyle jeśli chodzi o moj przypadek pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia.Ela
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 3:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko o.k, ale do końca życia nie będziesz brała tego leku..
nie obawiasz się efektu jo-jo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A na czym polega dzialanie efedryny?? Ano na tym ze lek grzeje.. wzrasta temp ciala.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pon Sie 07, 2006 5:52 pm    Temat postu: odchudzanie ale jakim kosztem>? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem ( ja go nie brałam) ale mama lek jest na amfetaminie jednak skutków ubocznych nie ma co do efektu jo-jo to róznie to bywa moja mama schudła i nie tyje ale ciocia w tym samym wieku 45 jednak nabiera straconych juz kilogramów a co do tj amfetaminy to słyszałam ze w polsce w leczeniu jest dozwolona pewna dawka amfetaminy jednak w tych tabletkach jej zawartośc jest 2 krotna
Powrót do góry
Struty
Gość









PostWysłany: Pią Wrz 15, 2006 3:53 pm    Temat postu: Skutki uboczne Meizitanc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam blisko 50 lat i 105 kg wagi. Przy moim wzroscie 177 cm mam okolo 25 kg nadwagi. Poradzono mi wykorzystanie czerwonego Meizitanc'u.
Czytalem, ze moga byc rozne skutki uboczne na poczatku, ktore jednak z czasem mijaja. Zazywalem zatem regularnie pugulki przez 30 dni od 01.08 do 30.08.2006. Oto co sie u mnie wydarzylo nagle po rozpoczeciu zazywania kapsulek i trwa do dzis, mimo ich odrzucenia:
1. Cisnienie skoczylo mi do poziomu 160/120 i utrzymywalo sie do konca kuracji (koniec sierpnia). Dzisiaj, po 16 dniach, mam 130/90. Przedtem nigdy nie mialem problemu z cisnieniem. Musialem odrzucic picie kawy i alkoholu.
2. Doszlo do zatrzymania moczu. Nie potrafilem oddac moczu. Wlasciwie to oddawalem mocz kroplami.
Dzisiaj jest lepiej, aczkolwiek nie jest tak jak bylo przedtem.
3. Doszlo do calkowitej impotencji. Dzisiaj jest niewiele lepiej. Pewnie jeszcze dlugo bede wracal do zdrowia w tej dziedzinie.
4. Mam ciagly szum i slaba slyszalnosc w prawym uchu. Ucho jest czyste. Prawdopodobnie zaszła jakas zmiana wewnatrz.

Ostrzegam wszystkich.
Opakowanie, ktore kupilem bylo jak najbardziej oryginalne.
Powrót do góry
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Sob Wrz 16, 2006 3:48 pm    Temat postu: Re: Skutki uboczne Meizitanc Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kto poradził Panu meizitanc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group