Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

meizitanc

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ona
Gość









PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 10:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niestey osoby z problemami z układem krążenia nie mogą stosowac meizitancu! Jesli to zrobisz, bedziesz opisywala skutki uboczne, kołatanie serca, a moze cos gorszego. Wiec radze nie ryzykuj!!! Spróbuj diety i ruchu!! POZDRAWIAM!
Powrót do góry
gość
Gość









PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 1:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czy to prawda że ktos dobrał się sprzedającym meizi do ....??
Powrót do góry
madmadam
Gość









PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 4:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wzielam dwa opakowania meizitanc , w 2 miesiace schudlam 8 kg i jak narazie nie ma jo jo a mina juz miesiac od kiedy nie biore objadam sie po nocach slodycze tez jem coraz czesciej i jest spoko, za to cisnienie mam 157/93 mierze codziennie i jest coraz gorzej, mam dopiero 21 lat zero stresu wiec inaczej nie da sie tego wytlumaczyc. teraz biore l-karnityne i cwicze ile sie da !!
Powrót do góry
ona
Gość









PostWysłany: Pią Mar 03, 2006 11:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno!!!! A nikt Ci nie mówił że meizitanc można brać tylko miesiąc????? Póżniej robi się przerwę minimum 4-6 tygodni!!!! Nie dziwie sie ze cos masz z cisnieniem, no w sumie od jedzenia w nocy tez moze podskoczyc! Shocked
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 5:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Very Happy DOSTAŁAM GO OD BIOENERGOTERAPEUTY , ZASTOSOWAŁAM I SCHUDŁAM 16 KG , TERAZ SAMA MAM DO SPRZEDANIA 11O ZŁ I 9 ZŁ WYSYŁKA - cenzura
Powrót do góry
IZZY
Gość









PostWysłany: Nie Mar 05, 2006 5:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Embarassed OCZYWIŚCIE PAMIETAJCIE O TEJ PRZERWIE MIĘDZY KURACJAMI ,NA OPAKOWANIU PISZE ŻE 1 TYD. ALE LEPIEJ POCZEKAĆ 3-4 TYG. , A MEIZI. I TAK WTEDY DZIAŁA
Powrót do góry
Beatorek
Gość









PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 9:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja chcę schudnąć 10 kg i zamówiłam meizitanc, w sumie zobacze czy podziała. Nie siedze w domu, mam 3x w tygodniu treningi na których trener daje mi niezły wycisk, ale i tak nie chudnę. Dlatego chcę się wspomóc. Zamówiła go też moja siostra i mama. Jeśli jednak bede sie beznadziejnie czuła po nich to je odstawię. A jeśli schudnę i samopoczucie bedzie si, to polecę go innym:) i oczywiście tu też napisze co i jak. Nie oszukujmy się..Smile
PS. Czy ktos po miesięcznej kuracji schudł 10 kg??
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 9:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Obserwuje ten temat od dłuższego czasu, zastanawiam sie czy napiać tutaj ostro czy może go zamknąć.

Jak narazie nie zrobie nic ale:

"PS. Czy ktos po miesięcznej kuracji schudł 10 kg??"
To nie jest chudnięcie!!!! To maltretowanie własnego ciała!!!

Próbe nielegalnego handlu (tak właściwie co to jest anabolik czy jakieś inne świnstwo które nawet medykametem nie jest) w polsce jest karalna, a internet wcale nie jest anonimowy - zapewnami z zawodowego doświadczenia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ona
Gość









PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 11:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niewazne czy to legalne czy nie!!!! Stosuje meizitanc piaty dzien i 3kg mniej!Czuje sie ok! Pierwszego dnia bylo tylko troche dziwnie ale w tej chwili czuje sie doskonale! Mniej jem, dzieki czemu skurczy mi sie zoladek! Do tego stosuje dobre kremy ujedrniajace, zeby oczywiscie skora po tym jakos wygladala Laughing no i troche cwiczen oczywiscie tez nie zaszkodzi jesli ktos ma na to czas!Pamietajcie tylko o przerwie i o tym zeby pic duzo wody! Ja wypijam dziennie ok 4,5 litra niegazowanej wody! Odezwe sie jeszcze! Pozdrowionka dla odchudzajacych!
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Mar 07, 2006 11:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A zastanowił siek koś dlaczego nie jest to szeroko dostępne?

Bo chyba nikt nie robi wam na złość żebyśie sie źle czuły Wink

wrecz przeciwnie jest pelno przychodni w ktorych można znaleść poradne diabetologiczną Wink

Próba na własną reke przyjmując leki czy anaboliki (lub inne tego typu środki) to głupota bądz próba autodestrukcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group