Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienie z odstawienia - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czarna-Jagoda



Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 07, 2009 7:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzieki kochana, odrazu kamien z serca, jak dobrze,ze jest to form i dobrzy ludzie, ktorzy chva pomoc Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 8:47 am    Temat postu: jak wyglada u Was krwawienie z odstawienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czesc Dziewczyny;
Jesli byl juz taki temat to przepraszam i prosze go przeniesc w odpowiednie miejsce...
Jednak zadam to pytanie: Jak wyglada u Was krwawienie z odstawienia?
Dlaczego pytam?
Skonczylam pierwsze opakowanie, 7 dnia przerwy dostalam krwawienie.... ktore mam juz trzeci dzien.
! dnia byla jasna krew, drugiego dnia troche mocniejsza, dzis tez jest mocna.
Problem polega na tym, ze jest taka jakby gesta i nie bardzo wylatuje....jakbym miala w sobie malo wody albo cos.... kiedy wloze tampona to faktycznie jest krew ale "nie leci tak jak przy normalnym okresie" Zrobilam kilka testow, wyszly negatywnie, krwawienie jakies tam mam... czy moge wykluczyc ciaze? Przez pierwsze opakowanie bylo i tabletka i prezerwatywa/
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 12:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krwawienie z odstawienia jest zazwyczaj inne niz normalny okres i o wiele skąpszy, nie masz się czym martwic Smile
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sob Paź 24, 2009 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale az tak slabnie????? mnie wystarcza jeden tampon na dzien ( pomijajac wzgledy higieniczne)...... Wy tez tak macie????? Boje sie ze to jednak moze byc ciaza
Sad
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 12:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie panikuj...Ja też tak mam...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 1:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha, no to ok... a jak myslicie czy hormony, ktore bierzemy moga powiekszac nam narzady rodne? Np troche rozpulchniac macice i pochwe? W sumie biorac tabletki wprowadzamy organizm w stan ciazy, prawda?
A co dotyczy krwawienia z odstawienia to pewnie musze sie przyzwyczaic do swojego "nowego okresu"
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak musisz sie przyzwyczac bo to nie przypomina miesiaczki Smile jest mniej obfite i ogolnie inne Smile Tez na poczatku panikowalam, bo mi przy pierwszym opakowaniu okres skoczyl sie po 3 dniach.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
scarlett



Dołączył: 03 Kwi 2006
Posty: 194

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Paź 25, 2009 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ja dostalam krwawienie 7 dnia przerwy, nastepnego dnia wzielam tabletke, dzis wzielam juz 3 z nowego blistra ale krew ciagle jest....stresuje sie tylko, czy ma byc jej tak malo...ale skoro mowicie, ze Wy tez tak macie, to w takim razie nie odstaje od normy, mam nadzieje.... Rolling Eyes
_________________
scarlett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group