Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienie z odstawienia - zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krwawienie z odstawienia można za pomocą tabletek przesuwać. Ważne jest tylko, żeby nie wydłużać 7dniowej przerwy Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Czarna-Jagoda



Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 10:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiem,ze mozna przesunac krwawienie, ale nadal niewiem czy jesli sie zajdzie w ciaze biorac tabsy(a to sie czasem zdarza) czy wtedy wystapi krwawienie z odstawienia?? Albo ja jestem ciezko jazaca i nie rozumiem twoich odp, moze ktos mnie uspokoic??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 11:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Krwawienie z odstawienia moze wysteppowac przy ciazy.

Jeśli masz dobrze dobrane tabletki i nie pominelas zadnej i kazda przyjmujesz o stalej porze, to nie ma owy o ciazy. Chyba, ze zaszlas w nia zanim zaczelas przyjmowac tabletki, lekarz ciazy nie wykryl (co w pierwszych miesiacach sie zdarza) i nie zlecil badan przed przepisaniem tabletek.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Czarna-Jagoda



Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 9:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

i tu by wszystko sie zgadzalo, bo dopiero 3 opakowanie zaczelam, tu chyba nawet nie ma co testu robic tylko odrazu do gina isc na usg,wiec jutro pojade
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 9:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krwawienie z odstawienia NIE POWINNO się pojawić w ciąży. czasami może sie pojawić leciutkie plamienie, ale generalnie nie powinno go być
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 11:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no ja nie robilam przerwy miedzy moimi dwoma ostatnimi opakowaniami yasminelle, w momencie kiedy powinna byc przerwa mialam dosc obfite plamienia no i teraz jak zrobilam przerwe to mialam okres z poczatku normalny ale wydawal mi sie w porowaniu z innymi dosc skapy i raczej powinno byc go wiecej skoro nie zrobilam przerwy...
brzuch zawsze mi pecznieje przed okresem no i po tej przerwie zaczelam brac cilest i brzuch mi nie spadl, to moze byc od zmiany tabletek? ;/
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Czarna-Jagoda



Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Emilko ale czy napewno krwawienie nie wystepuje?? i czy mozna zajsc np pod koniec opakowania tabsow??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilko W praktyce to wygląda tak, że się ono pojawia. Lub jest mylone z krwawieniem o którym piszesz.

Czarna-Jagoda Jeśli przyjmowałaś tabletki regularnie o stałej porze to nie ma szans na ciążę Smile W przypadku pominięcia którejś tabletki i nie przyjęcia jej w ogóle można zajść w ciążę. Ale z tego co piszesz przyjmowałaś tabletki regularnie więc mozesz być spokojna.

fasolka Moze być od zmiany tabletek. Spokojnie Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Czarna-Jagoda



Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 07, 2009 11:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowicjuszko, ja w pod koniec drugiego opakowania nie wzielam 2ostatnich tabletek, ale dostalam normalnego krwawienia takiego jak po pierwszym opak. , a dzien przed ostatnia wzieta tabletka kochalam sie, ale nie konczylismy w srodku. Biore juz tydzien trzeciego opakowania(zaczelam je 8dn), myslisz,ze oby napewno nie mam sie czym martwic??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Paź 07, 2009 6:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak.Na pewno wszystko ok Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group