Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krwawienie z odstawienia - zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 1:42 pm    Temat postu: Tabletki i brak miesiaczki Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pewien problem otoz chodzi o to ze biore doustne srodki antykoncepcyjne teraz mam 7dniowa przerwe i czekam juz 5 dni a ja nadal nie dostalam miesiaczki powiedzcie dlaczego tak jest ,wspolzyje z moim artnerem ale my i tak do tego zabezpieczamy sie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Ewelina25



Dołączył: 22 Sie 2007
Posty: 104

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 2:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po pierwsze z tego co wiem to to nie jest miesiaczka tylko krwawienie z powodu brania tabletek

po drugie tez z tego co wiem i tu na forum czytalam to moze tak byc ze w tych przerwach nie zawsze pojawi sie te krwawienie. jesli sie myle niech inni mnie poprawia Smile w koncu kazdy popelnia bledy he:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Laluna
Zbanowany


Dołączył: 10 Wrz 2007
Posty: 53

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 3:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yyy... moim zdaniem powinno zaszwe wystapic krwawienie.
Pierwszym krokiem moim zdaniem powinno byc umowienie wzyty u lekarza, drugim zrobnienie mimo wszystko testu ciazowego. Zastanawialabym sie tez czy rozpoczynac kolejne opakowanie. A moze masz zle dobrane pigulki? moze maja za duza dawke hormonow? Nie obserwujesz u sbie innych objawow? Bole glowy, mdlosci, zmeczenie, obnizenie libida, czy rozdraznienie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na początku brania krwawienie może nie wystąpić i wtedy normalnie zaczynasz kolejne opakowanie. poza tym czasami przychodzi dopiero 6tego lub 7ego dnia, wiec nie stresu się na zapas.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lis 03, 2007 11:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilka napisał:
na początku brania krwawienie może nie wystąpić i wtedy normalnie zaczynasz kolejne opakowanie. poza tym czasami przychodzi dopiero 6tego lub 7ego dnia, wiec nie stresu się na zapas.
\

Dzieki bardzo Emilka podnioslas mnie na duchu ja juz wczensiej bralam te tabletki tzn jakis rok temu ale potem bralam tabletki ktore mi przepisala ginekolog z powodou bolesnych miesiaczek i te tabletki byly bez 7dniowej przerwy i wzielam jeden blister i potem mialam przezrwe jakies 3 miesiace. To moze tez od tego.A teraz przezywam silna dawke stresu to moze tez przez to tak sobie to tlumacze bo ciaza mnie przezraza.Ale zauwazylam ze bardzo jestem rozdrazniona mam wahania humorow i wzdety brzuch od czasu do czasu pojawiaja sie male bole.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sandrusia1989



Dołączył: 20 Cze 2006
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 04, 2007 10:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

uff dostalam miesiaczke Bogu dzieki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Wrz 13, 2008 11:15 pm    Temat postu: Stopniowe przesuwanie sie krwawienia z odstawienia Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam sie czy to normalne czy tez cos jest nie tak....
Tabletki biore juz od ponad roku, na poczatku dostawalam krwawienie z odstawienia na samym poczatku 3 dnia poznym wieczorem, pozniej 4 dnia rano stopniowo sie to przesuwa i teraz dostaje 4 dnia poznym wieczorem... za kazdym razem coraz pozniej... tabletki caly czas biore o tej samej porze nic nie zmienialam...

Moje pytanie brzmi czy ktos ma tak samo z was i czy takie przesuniecie jest normalne ...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Czarna-Jagoda



Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 03, 2009 8:08 pm    Temat postu: Krwawienie z odstawienia - zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po skonczeniu opakowania tabsow anty w 7 dniowej przerwie wystepuje krwawienie z odstawienia, czy mozliwe jesli krwawienie wystapilo,ze jest sie w ciazy? czy wogole taka opcja nie istnieje? Dodam,ze pominelam 2 ostatnie tabletki z listka, czyli ostatnia tabletke wzielam dzien po stosunku a za 4 dni wystapilo krwawienie, biore kolejne opak tabsow, ale dziwne sie czuje z tad moje watpliwosci, mam zgage czesto i nudnosci i spie w dzien ostatnio, dlatego prosze pomozcie czy krwawienie z odstawienia wyklucza ciaze?? Czy moze jeszcze we wczesniejszym cyklu moglam zajsc? prosze o szybko odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 8:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli przyjęłaś nowe opakowanie 8 dnia od ostatniej tabletki to nie masz powodów do obaw. Co do ciąży...

Przy tabletkach nie masz cyklu, więc krwawienie z odstawienia może występować.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Czarna-Jagoda



Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 04, 2009 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie 8 dn przyjelam pierwsza z kolejnego opakowania, czyli to nie jest mozliwe na tysiac procent bym zaszla w ciaze??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group