Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krosty/plamki/... na penisie/żołędziu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Paź 06, 2010 9:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym obstawiała właśnie podrażnienia, aczkolwiek dowiedz się, czy Twoja dziewczyna nie ma jakiś infekcji np. grzybiczych czy bakteryjnych. możesz smarować alantanem i podmywać się plynem do higieny intymnej (są specjalne dla mężczyzn, ale znakomicie sobie radzą tez takie dla kobiet). możesz też kupić w aptece clotrimazolum w kremie i zrobić próbę i posmarować i zobaczyć, czy pomoże. jeśli będzie widoczna poprawa, może to sugerować grzybicę.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość19



Dołączył: 08 Lis 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 10:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Miałem 3 miesiące temu niezabezpieczony przypadkowy kontakt. Na moim żołędziu i pod skórką wyskoczyły takie czerwone kropki. Nie bolały, nie swędziały. Smarowałem clotrimazolum i przeszło po 5 dniach. (Jestem strasznym hipochondrykiem). Poszedłem po dwóch tygodniach do lekarza i też mówił, że to mogą być zmiany grzybicze. Dostałem dodatkowo fluconazole. Miałem robioną morfologię z rozmazem (2 razy) i jest ok. no może, że limfocytów jest 47% (norma do 45). Miałem robiony wymaz z jamy ustnej (był też oral) nie wykazał żadnych bakterii oprócz tych fizjologicznych. Nie mniej jednak wydaje mi się, że skóra prącia pod jest taka jakaś za bardzo blada i mam taką małą plamkę białą pod żołądziem (ledwo dostrzegalną, nie wyczuwam zgrubienia). Ja wkręcam sobie dalej jakieś kiły, rzeżączki, HSV, HPV. Czuje się b. dobrze. W ogóle mnie to nic nie piecze i nie boli. Nie chciałbym w przyszłości kogoś zarazić. Czy wymaz z pod napletka robi się w laboratorium czy robi to lekarz? Bo wymaz z jamy ustnej robił mi lekarz i próbkę zaniosłem do laboratorium. Lekarz mówi, że problem tkwi w mojej psychice, ale ja jestem zdania, że jak były czerwone kropki to coś musiałem złapać. Będę wdzięczny jeśli ktoś mnie uspokoi albo coś podpowie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Czw Lis 11, 2010 2:18 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możesz pokazać- zdjęcie- o co chodzi. Może to coś co masz od zawsze i po prostu tak musi być? Cool
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sunia



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: StareZadybie
PostWysłany: Czw Lut 03, 2011 1:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.Mamy z mężem problem a tak naprawdę to mój mąż ma problem tylko się krępuje o tym mówić pisać a już nie ma mowy o pójściu do lekarza obiecuje że pójdzie ale tak z dnia na dzień po po prostu się wstydzi.Problem pojawił się 4lata temu.Najpierw zwróciłam uwagę że na szyi pojawiły się brodawki dość spore i odstające,a po jakimś czasie w dole brzucha i na penisie niektóre są odstające a niektóre płaskie i jest ich dość sporo ale nie widzę żeby pokazywały się nowe.Za to ja u siebie zauważyłam że pojawiły się 3 takie brodawki,nie brzydzę się mojego męża ale widzę jak on się tego wstydzi,kiedyś często jeździliśmy w lato nad wodę i spędzaliśmy tam całe dnie a teraz prawie wcale nie jeździmy a jak już jedziemy to całkiem wieczorem jak nie ma ludzi.proszę pomóżcie bo ja nie wiem co mam robić do jakiego lekarza się zgłosić z mężem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klementyna



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Lut 05, 2011 11:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie brzmi to zbyt ciekawie, a wręcz kojarzy mi się z HPV- wirusem brodawczaka, który objawia się w postaci brodawek głównie na genitaliach i w ich pobliżu (na dole brzucha, wnętrze ud)i jest jednym z najczęstszych chorób wenerycznych, mój ginekolog mi o tym ostatnio mówił, z racji podejrzenia tego wirusa u mnie. Czy brodawki u Ciebie też pojawiły się w obrębie krocza? jeśli tak to idź koniecznie jak najszybciej do ginekologa, żeby to zbadać!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Sunia



Dołączył: 05 Wrz 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: StareZadybie
PostWysłany: Wto Lut 08, 2011 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję za odpowiedz, ale mnie jeszcze ciekawi z kąt to się wzieło bo mężowi pokazało się to jak my już byliśmy ze sobą 2lata ani ja ani mąż nie zdradzaliśmy się ani nie zdradzamy, więc z kąt to???????Ja mam tylko 2 brodawki takie malutkie jedną na wewnętrznej stronie ud a drugą przy szwie po operacji ciąży pozamacicznej.Najpierw chciała bym żeby mąż poszedł do lekarza bo martwi mnie to.Proszę o szybką odpowiedz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klementyna



Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 74

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 11:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sunia, nie sądzę, że można się tym zarazić tylko przez seks. Wystarczy pójść do publicznej toalety i mieć np. zacięcia po goleniu bikini albo rozdrapane krostki... Albo nawet w szpitalu jak miałaś operację.
Myślę, że skoro oboje macie to samo, a mąż sie upiera i nie chce iść do lekarza, to równie dobrze Ty możesz iść i dowiedzieć się co to jest. Samo badanie na HPV podobno kosztuje około 200zł, ale w końcu zdrowie jest najważniejsze! Myślę, że lekarz oceni i powie, czy potrzebne jest takie badanie... Powodzenia!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group