Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krosty/plamki/... na penisie/żołędziu

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kosakowski



Dołączył: 21 Kwi 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 8:09 pm    Temat postu: Krosty/plamki/... na penisie/żołędziu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na moim czlonku powstaly takie plamki pod skora niewiem jak to nazwac krotski, plamki czy jakos, wiem ze czuc je jak chwytam skore, niewiem jak sie ich pozbyc, czy jest tu jakis znawce zeby po zdjeciu by mogl poznac co i jak?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 2:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spróbuj przez kilka dni smarować mascią clotrimazolem, a jak nie przejdzie wybrac się do lekarza.

w tym temacie wkleiłam artukuł o zakażeniach grzybiczych u meżczyzn,może znajdziesz cos interesującego:
http://www.biomedical.pl/forum/luszczenie-pod-napletkiem-vt3695.html?highlight=
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rafalek1993



Dołączył: 02 Sie 2007
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A opisz bardziej to. Ja tez mam kropke tylko ze na zoladziu. A ty gdzie masz i jak wyglada??Jak cos to napisz mi w prywatnych wiadomosciach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
J.Monte



Dołączył: 02 Cze 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 10:08 am    Temat postu: Zołędz swedący i w pomarańczowe łaty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mój problem jest taki: żołądź jest łaciaty jak u krowy, blady w pomarańczowe plamki.
Kremuje Baifem'em i smaruje Tribiotic'iem , co jeszcze moge zrobić, Przy wzwodzie czuje uciążliwy świąd...
Przy regularnym stosowaniu pomaga i koloryt się wyrównuje a świąd ustaje, jednak przy dłuższym nie kremowaniu znowu się pojawia omawiana sytuacja.
Nie chce iśc do dermatologa bo to upokarzające pokazywać członka obcemu facetowi...
Proszę o pomoc i rady

przeniosłam do odpowiedniego działu
Gosia85
a ja do tematu odnośnie plamek na penisie i zołędziu
emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 7:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie ma wyjścia. skoro te środki nie pomagają, musisz iść do lekarza, aby wlaściwie zdiagnozowal przyczynę dolegliwości i przepisał odpowiednie leki.
mogą to być bakterie ale moze tez być grzybica, nie da się jednoznacznie powiedzieć.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mar.xxx1



Dołączył: 28 Lip 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 28, 2010 11:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Ostatnio dostałem na żołędziu malutkie czerwone kropeczki wielkosci łepka od szpilki lub nawet mniejsze widać je wyraźnie wczasie wzwodu . Nie swędzą nie bolą co to może być . Chce wybrać sie do lekarza chyba Dermatolog i w związku z tym mam jeszce jedno pytanie Potrzebuje namiar na takowego dermatologa w Łodzi - może ktoś już był z podobnymi dolegliwościami i może mi jakiegoś polecić.

Dodano po 1 minutach:

Dodam jeszce że jest ich dość sporo



-------edited by emilka-------
temat przeniosłam do zbiorczego, dot. krostek na penisie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Sie 08, 2010 1:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A współżyłeś, onanizujesz się?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karelek



Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zakopane / rbk / chabówka
PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 6:20 pm    Temat postu: Krosteczka na trzonku penisa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cześc, otoz mam problem badz pytanie w sumei neiwiem co to bedzie ale mam czerwona krosteczke na trzonku penisa a zarostem, no i tam zawsze mialem sucha skore i mnie to swedzialo, ale narazie mnie teraz nie swedzi, no i mam taka mala czerwona Krosteczke powiedzcie mi co mam z tym zrobic ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Albo maść albo lekarz. Dobrze będzie jak przejrzysz Forum- sporo było tego typu pytań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 7:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze to prosak? Poczytaj na ten temat w tym dziale... moze cos znajdziesz dla siebie

http://www.biomedical.pl/forum/czerwone-plamki-na-penisie-vt2060.html
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group