Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Krosty/plamki/... na penisie/żołędziu

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karelek



Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zakopane / rbk / chabówka
PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 8:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nie nie, to taka malutka czerwona krosteczka, taki mały wyprysk malutki, na trzonku penisa... hmmm nie wiem, na zoledziu mam takie prosaki ale czerwone, czasami mnie to swedzi hmmm?? zawsze myje penisa, mydłem antybakteryjnym Protex
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Wrz 05, 2010 10:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra, onanizowałeś się jakoś niedawno?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karelek



Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Zakopane / rbk / chabówka
PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak, ale co ma do tego onanizowania, jak mam ta krostke??? czasami mnie pod zoledziem swedzi, i czasami przy ujsciu cewki moczowej wrrrrr... martwie sie bardzo o to i to bardzo caly czas o tym mysle i bardzo sie tym przejmuje powiedzcie mi co mam robic i np do jakiego leakarza sie wybrac???

Dodano po 1 minutach:

mimo tego że nigdy w zyciu nie uprawialem SEXU
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to ma do tego, że na główce penisa roi się od bakterii- już rozumiesz? Onanizowanie się np. wkładanie penisa gdzieś, na pewno sprzyja takim krostom, wypryskom itp.

Proste, udaj się do lekarza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 06, 2010 11:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

karelek napisał:
do jakiego leakarza sie wybrac

do urologa
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Wrz 07, 2010 8:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lub dermatologa
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hrabia69



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 9:56 pm    Temat postu: plamki,krostki na prąciu Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po masturbacji lub sexie gdy robie to czesto w krotkim odstepie czasowym,wystepują u mnie zaczerwienienia na prąciu, akie male krostki(pecherzyki,ktore gdy sie przeciagnie palcem zamienią sie w male ubytki w tkance, i w ciagu 2-3 dni,zależy czy dam sobie wtedy spokoj, wystepuje cos takiego jakby mi skora sie łuszczyla na praciu i schodzila,w tedy zaladz jest bardzo wilgotny pokryty białą mazią,i nie mily zapach,po tych 3 dniach kolorek żoledzia i skory są juz w idealnym stanie,zadnych objawow,krostek,mazi,czy to cos powaznego? bo poczytalem troche i jak zwykle jestem sceptyczny i juz sobie przypisuje raka żołędzi,mam stałą partnerkę,te objawy mam od paru lat,wystepują okolo 1 do 2 razy w miesiacumam 25 lat


temat przyłaczyłam do zbiorczego, dot. krostek i plamek na penisie o nieznanej przyczynie. emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 9:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a uzywasz prezerwatywy? moze to uczulenie na lateks? albo złapałes jakas infekcje.. Twoja dziewczyna moze Cie zaraziła jakims grzybkiem.. skoro masz niemiły zapach to wskazuje na jakas infekcje. pownienes sie udac do lekarza,,i ja tez wysłac zeby zbadac przyczyne.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a swedzą, pieką?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
hrabia69



Dołączył: 05 Paź 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 05, 2010 10:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

swedzi ale tylko wtedy gdy mi sie ta skora łuszczy,nie dluzej niz 2 dni,nie piecze,nie uzywam prezerwatywy,a moze to przetarcia i tym podobne? skora zaladzi jest delikatna,podczasprzetarcia robi sie martwy naskurek ktory musi zejsc dlatego swedzi,masowanie sie,nie drapanie,pomaga w zejsciu starego martwego naskurka,nie wiem tak mysle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group