Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

kreatyna

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kawuszczyn
Zbanowany


Dołączył: 18 Gru 2008
Posty: 75

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: SHITOholia
PostWysłany: Czw Sty 01, 2009 4:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W okresie dojrzewania sporo mlodziezy siega po kreatyne, ktora czesto prowadzi do zazywania sterydow siejacych gorsze spustoszenie.


nie jestem przekonana, czy do "chorych nerek" ten wpis pasowal. stwierdzilam, ze sie pomyliles, i przenioslam go tutaj;) emilka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Nałogowiec



Dołączył: 03 Lut 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 05, 2009 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Netka napisał:
Każdy organizm jest inny.Mój kuzyn np. po kreatynie wylądował na pogotowiu,bo dostał bóli w klatce piersiowej.Lekarz stanowczo mu odradził takie specyfiki.Decyzja jednak nalezy do Was.Pozdrawiam.


haha padne Very Happy

od kreatyny?!

KREATYNA to odżywka w PEŁNI legalna! nie ma ŻADNYCH skutków ubocznych,a Twoj kuzyn pewnie miał coś z klatką od ćwiczeń..
co za bajki tutaj czytam..
to nie jest steryd żeby mu się coś stało..
ludzie opanujcie sie ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kowal swego losu



Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Białystok
PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 11:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc tak sie składa że jestem lekarzem i się mniej wiecej orientuję co jest szkodliwe a co nie wiec moi drodzy bez obaw ! kreatyna to bezpieczny środek no oczywiscie jak z wszystkim nie można przesadzać ale przyjmowana zgodnie z zalecaniami nie spustoszy naszego organizmu Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aliccce



Dołączył: 03 Mar 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Hamburg
PostWysłany: Wto Mar 03, 2009 12:20 pm    Temat postu: kreatyna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czesc!mam pytanie...zdecydowalismy sie z mezaem na dziecko,ale on zazywa kreatyne!!!Czy musi przestac ja brac czy moze kontynuowac????dzieki za odpowiedzi..pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group