Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Konieczna wizyta u neurologa?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bianka16



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Lis 01, 2008 9:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie przeszkadza mi brak snu, tylko kłopoty z koncentracją następnego dnia, uczucie totalnego rozbicia, ból mięśni, kołatanie serca. A ze względu na wykonywaną przeze mnie pracę nie powinnam sobie pozwolić na tego typu samopoczucia.
Magnez brałam przez 2 tygodnie, efektów nie było żadnych. Poziom cukru mam w normie w granicach 80 -100( w domu jest glukometr, ciśnienie krwi, także). Niestety zjedzenie nawet porządnego śniadania nic nie daje. Dalej nogi mam jak z waty i często trzęsą mi się ręce, na dodatek pozostaje wzmożone napięcie mięśniowe. Mija najczęściej po godzinie, czasem trzyma mnie dłużej, tak jak na przykład dzisiaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorotka



Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: jaroslaw
PostWysłany: Sro Lis 19, 2008 10:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj nie wiem co dokładnie Ci dolega.Przyznam sie ze ja tez miałam takie objawy.W czasie snu miałam drgawki w wyniku czego budziłam siostrę z która spałam.Żeby utaic te objawy przed rodzina przeniosłam się do innego pokoju.Równiez byłam swiadoma tego,że mam drgawki...rano wstwałam kompletnie wyczerpana ,wszystko wypadało mi z rak,robiło mi sie ciemno przed oczami i kołotało mi serce,miałam wrażenie ze jestem za jakąś mgłą...i tak było przerz 1rok.Któregoś dnia dostałam atak tylko tym razem nie byłam tego świadoma,że mam drgawki dopiero po paru godzinach kiedy sie idudziłam poczułam potworny ból głowy i mięsni...okazało sie ze to początki padaczki.Obecnie sie leczę i od tego momentu nie mam drgawek,ataków i zaników pamięci:)pozdrwiam.Zycze szybkiego powrotu do zdowia Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bianka16



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Sob Lis 22, 2008 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Dorotka za odpowiedź, wiesz, odwlekam jak mogę wizytę u lekarza, ale mam wrażenie,że w końcu będę musiała pójść, jak na razie to mimo tego,że biorę podwójną dawkę magnezu objawy nasilają się, w tej chwili zdarza mi się już nie kilka, kilkanaście, ale kilkadziesiąt zrywów wciągu nocy a i częstość ich występowania też jest większa. Poza tym wyrywa mnie nie tylko przed snem, ale i w trakcie lub nad ranem przed albo zaraz po obudzeniu się. Jestem tym przerażona. Mam cichą nadzieję,że są to tylko problemy z gospodarką potasowo - magnezową. Też ukrywam to przed rodziną tłumacząc złe samopoczucie grypą, przemęczeniem itp... Wiem,że to głupie, ale boję się...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dorotka



Dołączył: 08 Cze 2007
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: jaroslaw
PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 9:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobrze Cię rozumię.Ja wizytę odkładałam aż rok i pewnie trwałoby to dłuzej gdyby nie atak...Brałam tabletki ziołowe, uspakajająco-nasenne po nich nie miałam wogóle drgawek tylko szkoda,ze działały tylko 3 miesiące:(.Wiem czemu odwlekasz wizytę...boisz sie prawdy,która niekiedy bywa bolesna.Po roku czasu zrozumiałam wiele ,że imprezy to nie wszystko,a z padaczką można żyć przecież inni maja gorsze choroby.Nie powiem bardzo cięzko przezyłam wiadomość o mojej chorobie,pomogli mi ludzie ktorzy pisali mi gdzie powinnam iść..nie raz się poddałam...Mam nadzieję,że w Twoim przypadku te objawy wywołane są przemęczeniem badz stresem,nie zwlekaj i idz do lekarza Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Pon Lis 24, 2008 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bianka- idź do lekarza. nie ma sensu utrudniać sobie życia.
moim zdaniem lepiej znać najgorszą prawdę niż żyć w ciągłej niepewności i się męczyć.
jeśli to zaburzenia gospodarki potasowo-magnezowej to to też trzeba sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Bianka16



Dołączył: 01 Lis 2008
Posty: 87

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 2:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, jednak wizyta u neurologa mnie nie ominęła, w tej chwili jestem w trakcie leczenia, jak długo ono się pociągnie - nie wiem, rzeczywiście, tak jak mówiła Dorota, skutki uboczne leków mogą przerażać, no ale cóż, czasami trzeba wybrać mniejsze zło. Rada dla innych podobnych mi "tytanów" - pewnych rzeczy nie da się uniknąć, a czym prędzej zacznie się leczenie, tym łatwiej będzie chorobę opanować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Mar 08, 2009 2:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bianka a możesz powiedzieć co to jest? co Ci dolega?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Neurologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group