Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

komputer

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 7:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co do kompa to dziś znaczy wczoraj w nocy byłem na kompnocce i zostawiłem klawe i myszke u kolegi , i wytrzymałem godzine;] i na taotalnym maksymalnym kacu(wybitnie nie ogarniałem) w wielkich cierpieniach sie zmusiłem i po nią pojechałem zajeło mi to 40 min i było to najdłuższe 40 min w moim życiu, to dziwne uczucie jak wchodze do pokoju i nie moge siąśc na kompa ma tak ogromna moc mobilizacynja dla całego mojego ciała;] ze zmusiło mnie do powstania z umarłych i ogarniecia sie i pojechania straszne to było ale coś mi wewnątrz mówiło że musze:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Gru 10, 2007 10:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej!
powiem wam, że uzależnienie od komputera, gier, internetu ogólnie jest straszne! Nie chodzi mi tutaj o siebie, ale o moich dwóch cudownych braci, którzy tylko wrócą ze szkoły i pierwsze co robią to siadają na kompa.. Zero jedzenia (najczęściej w trakcie spędzania czasu na necie), zero myślenia o nauce tylko cs, fifa, gg (wszystko na raz)
Jeden ma 12 lat drugi 15, a tak potrafią się kłócic kto kiedy siada itp, że nie do pomyślenia <olaboga> Tłumaczyłam im, że to nie da wcale szczęścia, że z tego chleba nie będzie. Rozumiem, że od czasu do czasu się siądzie, bo to jest takie normalne (poczta, rozmowa z bliską osobą, z kumplem) ale do granic...rozsądku..
Rodzice (najczęściej mama, bo tata pracuje całymi dniami) tłumaczą, proszą, raz nawet zabrali przedłużacz, ale to nie jest wcale takie satysfakcjonujące, iż mi czasem potrzebny jest dostęp do neta. Mama daje mi przedłużacz ja robie co mam zrobic, a wtedy oni: ona może, a my nie... ;/ massakra..
Ale ja już nie umiem, nie dam rady im tłumaczyc! Rodzice też już wymiękają.. i jak to rodzice mówią non stop "uczyc sie", "wyłączyc komputer" itp. Zastanawiam się czasem kiedy im się to wszystko znudzi?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasia_org



Dołączył: 28 Gru 2007
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Gru 28, 2007 7:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciezko w tych czasach pokonac tego typu nalog bo bez komputera nie da sie zyc. Nalezy ograniczyc jego uzywanie i wiecej wychodzic z domu. Calkowita eliminacja jest niemozliwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maputto



Dołączył: 08 Sie 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 19, 2008 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ucio, na pewno nielatwy Twoj problem do rozwiązania Sad tak jak radza inni, odciac sie od netu...czy ja wiem czy to skuteczne, raczej znajdz sobie jakies malutkie zajecie poza domkiem, praca, szkolka, nie wiem co robisz, ale postaraj sie trzymac z dala od kompa, spotykaj się ze znajomymi, wychodz na dworek, jest duzo ciekawych miejsc do odwiedzenia zwłaszcza latem, gdy aura dopisuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kolko80



Dołączył: 04 Wrz 2008
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 3:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

eno... moje zycie to komp i net pracuje tylko z kompem po 18 h na dobe min i dobrze mi z tym Very Happy troche kobita sie wkurza ale wiedzila co brala heheheh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group