Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

komputer

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ucio69



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 4:14 pm    Temat postu: komputer Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest mój nałóg jak mam z nim walczyć? prosze o pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 7:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odłączyć,wynieść i przestać o tym myśleć Smile trudne do zrobienia ale pomoże
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Panek



Dołączył: 15 Lip 2006
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale ty nie umiesz przestac grac??? czy siedziec na czatach???? bo jak to pierwsze to sprobuje sie ''zagrac'' az do bolu...wtedy Ci sie odechce na kilka dni
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ucio69



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Nie Gru 10, 2006 10:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od interneu generalnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odłączyć dostęp do netu - najprosciej. i znaleźć sobie zajecia poza domem (byle nie wypad do kafejki internetowej Wink)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale gadacie... odłączyć, wynieść... co to za rada?
Mam podobny problem. Nie jest to takie łatwe. Ja narazie nie walczę z nałogiem(mam sporo nauki, więc na kompie rzadziej siedzę), bo prawdę mówiąc dobrze mi z nim... ale wiem, że przesadzam.

Ktoś tu dobrze powiedział... zajmij się czymś innym. Masz jakieś inne zainteresowania? Spróbuj może wyszukać sobie nowe hobby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudiusz



Dołączył: 06 Cze 2007
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 12, 2007 11:49 pm    Temat postu: nalug komputerowy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podetnij hamowi kable tak by cie juz nie kusil i znajc se cos innego do roboty np. jakies hobby to trohe pomaga najlepiej zwiezadko za ktore bedziesz osobiscie i w 100% odpowiedzialny to ci pomoze na poczatku hocby na pare minut oderwac oczy od monitora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 5:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam dokładnie ten sam problem. Wink Chociaż raczej powiedziałabym,że u mnie sie to pogłębia okresowo...
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
comet



Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 325

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 5:38 pm    Temat postu: Płatny dostęp do netu. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
To jest mój nałóg jak mam z nim walczyć?

Nie jesteś sam.
Co mnie rusza?
Całkowite odcięcie od netu.
Narzucenie sobie godzin, w których z niego korzystasz.
Udostępnienie sprzętu innej osobie.
Konieczność wyjścia ze zwierzakiem, dzieckiem itp..
Inne hobby, jak wspomniała Yalissea.
Pisanie na forach, które wymagają dodatkowego zaangażowania, np technicznych.
Ale to tylko półśrodki.
Najlepiej jest spotkać się z kimś i gadać, gadać, do oporu.
A potem pisać, pisać.....
Żartowałem.
To tak jak z TV.
Zaznaczam to co będę oglądał, bo wiem, że ona wciąga.
Więc popracuj nad tymi propozycjami i daj znać jak tam?
No z @?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobry_kolega



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 18, 2007 10:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe ja mam podobny problem, ale z bratem, czasami potrzebuje skorzystac z komputera, np teraz. A on jak wstanie o 8rano wlacza komputer i siedzi do 15 az rodzice z pracy wrócą, o 15 wylacza komputer idzie na telewizor starsi wracaja zjada obiad i znowu, potem idzie na 1-2godziny pograc w pilke, wraca i znowu komputer... Juz mnie to zaczyna denerwowac bo jak dopadnie jakas plytke to instaluje wszystkie dema i usuwa tylko z menu start zebym nie widzial;/ poprostu debil.... Chyba zaczne uzywac sily zeby oderwac go od komputera:) pozdrawiam:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group