Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

komputer

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 11:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

matkooo Shocked straszne...komputery tak zawładneły umysłem młodych ludzi ze chyba spiecie w sieci tylko pomoze...albo dysk sie spali hehe Razz wspołczuje...jak mozna tak zyc? 7h na kompie potem przerwa i znow..paranoja..a co rodzice na to? moze jak skoncza sie wakacje to pojdzie do szkoły i na troche odpocznie Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobry_kolega



Dołączył: 16 Sie 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 3:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rodzine nic na to nie poradza, nie wylacza komputera bo mi jest potrzebny, zalozylem haslo to przez 3h lazil za mna az mu dalem... Moim zdaniem wywiesc go gdzies na wies gdzie nie ma nawet pradu i gho tam zostawic na tydzien
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Nie Sie 19, 2007 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heheh akurat pojedzie Wink a haslo to dobry pomysl,byle bys nie ulegał mu..niech łazi,jeczy,prosi a Ty dalej swoje Cool moze jakis oboz sportowy by ułatwił sprawe?albo wyjazd cała rodzina nad morze itp. Very Happy
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 11:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

heh moi rodzice tez kiedyś ząłożyli hasło na widzie to je zhackowałem:D(pod windą to rwa około 10 min xp 2000 bo pod starymi szmelcami typu 98 to było tak banalne hehe) to nie ma sensu takie tam bawienie sie w hasła ;] ja miałem w życiu maratony po 50h z kompem i browarami;[] i kawą po 10 osób ;] wprawadzaliśmy sie do domu do kolegi na2 -3 dni i bez spania tylko piliśmy i graliśmy i redbule i kawa po takim maratonie w wakacje przez 2 tygodnie na monitor sie nie chce patrzeć;] najlepsza metoda odciecia sie w pierwszej kolejnoci od gier zmiana systemu operacyjnegona linuxa prosta sprawa gry tak łątwo nie pujdą on neta jeszcze prostrza odłaczyć wtyczke;] ja osobiście sie nie uważam za uzależnionego aczkolwiek potrafie przez dwa dni siedzieć 24h na dobe i potrafie też przez miesiąc wogóle nie siedzieć na kompe zalezy co mam do roboty ale przyznam sie ze jak nie mam nic ciekwego do roboty to jak wracam ze szkoły to pierwsze co siadam na kompa;] na godzinke zeby odebrac majle itp itd

ale ludzi uzależnionych od czatów bez beki nie kumam;) oni sie powinni do psychologa udać bo coś z osobowścią maja nie tak skor sie chowaja za ekranem;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 8:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciebie kreca gry a innych własnie czatowanie Razz. Taki swiat. Cool
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolka1



Dołączył: 26 Lis 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 1:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnie generalnei kręci internet. czasem potrafię sprawdzac pocztę nawet co 20 min Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 8:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jolka1 napisał:
mnie generalnei kręci internet. czasem potrafię sprawdzac pocztę nawet co 20 min Confused

hehe ja mam podobnie, tyle ze z Forum Bio. Wyloguje sie i po 40min. znow właze,no chyba ze nie mam czasu Razz ale jak tylko wpadne do domu to od razu pyk- właczam kompa i na forum Razz. ahh to uzaleznienie.. Cool Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mikmik



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 574

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Wto Lis 27, 2007 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe ja mam z 10 sron cały czas włączonych w tabach w fire foxie;] i kompa non stop włączonego 24h 7 dni w tygodniu:d
hasło do windowsa złamać to jest banał... naprawde nic prostrzego:) potrzeban jest czyta płyta płyta w indowsem i malutki programik i jakieś 6 minut:d na zupełnie innym kompie;] robimy zhackowaną płytke z udzialem programu i mamy uniwersalny klucz na wszystkie windowsy xp Wink żaden problem to jest wiec zakąłdanie hasła windosowskiego to jest bezsens:D liepiej mieć linuxa;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Borys



Dołączył: 20 Paź 2006
Posty: 61

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 2
PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 6:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie nalogiem sa zakupy, ale nie ciuszkow...tylko plyt, ksiazek, wydaje na to kupe kasy, i przyznam, ze nie potrafie sie powstrzymac, i nawet nie chce. wciaz przesiaduje na allegro, empik.com , tam gdzie cos mozna dostac dobrego, tak szukam i kupuje. wiem jednk , ze czasami przesadzam z tym kupowaniem, bo brakuje mi kaski pod koniec miesiaca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Piotrowa



Dołączył: 02 Paź 2007
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Gru 02, 2007 7:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja te zmam manie kupowania Wink ale ciuszki bardziej mnie jednak interesuja...duzo laze po sklepach, dodatki na allegro lukuje. Po empiku.com te zostatnio buszuje, prezenty na swieta bede kupowala juz Wink


----edited by emilka-----
wybacz, ale pojawił się tutaj lekki offtop. jeżeli chcesz porozmawiać o nałogu jakim są zakupy, to załóż nowy temat. pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group