Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kobiecy wytrysk?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 3:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Thor
Jeśli można okiem specjalistyW czasie pieszczot u niektórych kobiet punktu G a że znajduje się blisko cewki moczowej,powoduje chęć oddania moczu i należy powiedzieć,że jest to normalne.Tak,że Thor nie ma nic w tym dziwnego.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak, rozumiem, ciekawi mnie tylko czy podczas tego uczucia ze zaraz odda sie mocz czy naprawde jest mozliwosc oddania moczu, a moze wtedy nastepuje wytrysk lub orgazm?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 3:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taka sytuacja może mieć miejsce i może oddać mocz.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 4:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To by była gafa stulecia Wink A tak na poważnie uczucie jest strasznie dziwne i wlasnie strach "przed oddaniem moczu" tlumi czesto przyjemnosc.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 5:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No nie zupełnie...
Cytat:
To by była gafa stulecia

Znane są mi takie przypadki a i relacje w odczuciach panów są różne.(temat mogę dla zainteresowanych rozwinąć na priva)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 5:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze... a ja tak bardzo chcialem doprowadzic dziewczyne do wytrysku... :/ A nie chce zeby sie zsiusiala mi w lozku, mi to by raczej nie przeszkadzalo, ale ona by sie chyba ze wstydu spalila
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 5:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Thor no to jest ryzyko. Na pewno dla dziewczyny byla by to strasznie krępująca sytuacja.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 5:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O takich sprawach między dwojgiem kochających się partnerów należy rozmawiać,jest to naturalne i nie ma się czego wstydzić ale nalezy rozmawiać raz może być taka sytuacja innym nie,nie jest to tak że jest za każdym razem a wiele też zależy od metody penetracji.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja czasami mam wytrysk i zawsze wywolywany bardzo przyjemna stymulacja punktu G Smile
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A tez czujesz przed wytryskiem tak, jakbys miala sie zsiusiac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group