Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kobiecy wytrysk?

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 12:51 am    Temat postu: Kobiecy wytrysk? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam was bardzo serdecznie, ciekawi mnie jedna sprawa, a mianowicie.... wytrysk u kobiety Smile

1. wiele kobiet go ma?
2. jest osiagalny przez wiele, czy tylko jeden rodzaj orgazmu?
3. co to w ogole jest?Very Happy (wiadomo jak to wyglada, ale jak to funkcjonuje, dlaczego wystepuje)
4. a moze macie doswiadczenie z tego typu sprawami?Smile

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 1:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wytrysk u kobiety? Neutral heheheheh
dobre...
a niby skad ma nam tryskac? Razz z cycow? Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 1:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind i tutaj sie myslisz bo istnieje cos takiego Smile

POlega na uwolnieniu płynu o odczynie zasadowym, produkowanym przez gruczoły przycewkowe. Skład to głównie glukoza i fruktoza plus inne śladowe substancje. Regularnie przeżywa go tylko ok 6% kobiet (wg naukowców).
Powodem takiego zjawiska prawdopodobnie są cykliczne skurcze w czasie orgazmu. Podobno kobiety które mają silniejsze skurcze, maja znacznie wieksze szanse na przezycie "kobiecego wytrysku".

Jak wywołać? Naukowcy zalecają "rytmiczną stymulację o niskim ciśnieniu" która zapewnia jednostajne tarcie/ucisk na przednią ściankę pochwy, stymulacja punktu G. Podobno najlepsza do tego jest pozycja klasyczna.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi się czasami zdarza...
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 2:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie jedynie zastanawia czy wyglada to tak jak u faceta ze "tryska" czy ze po orgazmie (W trakcie) bardzo duza ilosc płynu się "wylewa" z kobiety.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tryska Smile Hmm, a czy wtedy doznania u kobiety sa jakies mocniejsze? Czy bardziej przezywa orgazm, "tryskajac"?Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 2:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sadze ze to jest odwrotnie -> jezeli doznania kobiety sa mocjniejsze wtedy "tryska" Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 2:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Heh, zastanawiam sie czy moja dziewczyna cos takiego ma, bo... kiedy doprowadzam ja wlasnie drazniac okolice punktu G, to mowi ze juz pod koniec ma takie uczucie, jakby miala sie zsusiac Very Happy (faceci tez pierwszy wytrysk tak czuja, wlasnie tak jakby mieli sie zsikac, pozniej sie do tego przyzwyczajaja)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm niektore kobiety tak maja wiem sama po sobie, ze czasem nalezy przerwac pieszczoty bo mam wrazenie ze zaleje lozko. Ale nie sadze zeby akurat to mialo zwiazek z "wytryskiem".
Wydaje mi sie ze to ejst zwiazane bezposrednio z orgazmem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Thor



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 3:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmm, to jak w koncu nadal sie piesci kobiete mimo tego ze ona czuje ze zaraz sie zsiusia, to co nastepuje potem?Very Happy Orgazm, a moze orgazm z wytryskiem? Bo chyba nie ma szans zeby kobieta sie zsiusiala Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group