Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Kobiecy wytrysk?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 11:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

carboczar napisał:
W czasie pieszczot u niektórych kobiet punktu G a że znajduje się blisko cewki moczowej,powoduje chęć oddania moczu i należy powiedzieć,że jest to normalne.



no własnie u mnie tak jest.. ale w zyciu nie pomyslałabym ze to wytrysk sie zbliza? ja czuje jakbym miala sie zsikac i zaprzestajemy tej pozycji Razz

to ładnych rzeczy sie dowiaduje.. <zatkało> Mr. Green

Dodano po 1 minutach:

Fasolka - a nie zdarzylo Ci sie ze siknełas? Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Lis 19, 2009 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ooo widze ze nie tylko ja jestem taką "panikarą" hihi jest nas dwie :]
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 2:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasciwie to nigdy nie mialam przy wytrysku uczucia ze sie zaraz zsiusiam, jedynie czulam wytrysk, normalnie to czuc, leci, robi sie mega mokro i mega przyjemnie : D

Dodano po 1 minutach:

ogolnie moge potwierdzic to, ze orgazm u kobiety rodzi sie w mozgu Smile
moze wlasnie Wasze obawy niweluja przyjemnosc...
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 8:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no napewno.. ja jak pomysle sobie ze mam zaraz sie zsikac to od razu zaprzestaje o tym myslec..a gdybym tak pozwoliła do konca...
ojej Embarassed Laughing ciekawe co by było..
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 2:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mysle ze ciezko jest sie zzsikac, ogolnie chyba raz czy dwa mialam uczucie ze sie zsikam ale to przy pieszczotach palcami i to bylo nie z aktualnym partnerem. Nie mam na szczescie tego problemu : D

kiedys cs chyba czytalam ze tak wlasnie jest ze chyba malo prawdopodobne jest zsiusianie sie... moze sprobujcie pogadac o tym ze tam moze sie stac i polozcie reczniki w razie czego Very Happy
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Toeretycznie nie głupi pomysł ale ja jednak nie wyobrazam sobie sikania do łóżka jako ze nie robie tego od dwudziestu kilku lat Laughing sam fakt ze takie cos moglo by miec miejsce .... Rolling Eyes wole sobie tego nie wyobrazac.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 2:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a macie podloge? Very Happy my czasami rokladamy posciel na podlodze Very Happy
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 2:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ostro... ale to jaki wstyd jak podczas sexu poleci strumien moczu! ... masakra jakas.. czy to nie mocz ? własnie.. Fasolka czym tryskasz? Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fasolka
Przyjaciel forum


Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 752

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 9 podziękowań w 9 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nie mocz Wink to taka woda, z pochwy leci.. chyba : D nie no.. tak czuc ze z pochwy i jest bardzo wodniste i dosc sporo :d

Dodano po 3 minutach:

nie no, nie tylko w lozku mozna sie kochac : D np framuga od drzwi jest fajna... tytyyryr nic nie mowie Very Happy
_________________
Serce kobiety jest na kształt róży, którą każdy kochanek po listku odkrywa, tak, że dla męża tylko cierń pozostaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pią Lis 20, 2009 3:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zaraz sie tu rozpocznie debata o pozycjach Very Happy

A co do tryskania to z tego co wiem to jest wydzielina wytwarzana przez gruczoly odpowiadajace meskiej prostacie ^^
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group