Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak przytyć ?? - temat zbiorczy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anitaaa



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 5:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

gdzie ten link bo go nie widze ? Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sorry nie wyslal sie

http://www.megamuscle.pl/megaboldibencozidemagnum-art,158.html

ciebie interesuje ten fragment:

Kod:
DIBENCOZIDE MAGNUM powoduje zwiększenie łaknienia w osób z niedowagą. Jest w pełni naturalny i bezpieczny dla organizmu oraz posiada wszystkie niezbędne zezwolenia i atesty.


http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?p=10035

ale najbardziejpolecam tego linka:

http://www.e-kulturystyka.eu/viewtopic.php?t=110

a najlepiej jedz okolo 22 00 albo przed samym snem:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anitaaa



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 06, 2006 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za linki zaraz sobie poczytam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 5:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jjj
Powrót do góry
Gość










PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chcę przytyć pomóżcie mi
Powrót do góry
Olka16
Gość









PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 6:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam podobny problem! Mam 16 lat, jestem troszkę wyzsza od Ciebie, waze tyle samo lub nieco więcej. Jem baaaardzo dużo. Wkurza mnie jak wszystkie laski wokół chca się odchudzać, a ze mnie taki "szkielet". Każdy myśli że się odchudzam albo że mało jem. Tak strasznie mi się podoba jak moje kumpele mają więcej ciałka i sa silniejsze. Większość chłopaków podkreśla że podobają im się dziewczyny, które mają większe tyłki, większe piersi i po prostu są grubsze. Nie otyłe, ale wolą ten miękki tłuszczyk niż moje twarde kości!
Pozdro dla wszystkich dziewczyn: nie ważne czy chuda czy gruba, kazda dziewczyna ma swoje dobre strony. W życiu kjazdej z nas znajdzie sie ktoś kto je dostrzeże.. Ja na to liczę.. i wiele jeszcze przede mną.
Powrót do góry
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 9:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiekszosc tych problemow polega na bardzo dobrej przemianie materi:D przeciesz wam wpisale jak przytyc... czytajcie posty wczesniej... na tym srodku pprzytylo tylu ludzi:P
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anitaaa



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 09, 2006 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przejzalam te linki co podałeś i pojawilo sie swiatełko w tunelu Very Happy tylko sie zastanawiam nad jednym a manowicie czy ten specyfik dziala jednakowo na facetow i kobitki czy nic nam sie nie stanie od tego bo jenak kobity sa inaczej zbudowane Confused moze zadaje glupie pytanie ale zawsze jakies obawy pozostają Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Aska
Gość









PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 11:47 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez mam ten problem.Mam 18 lat 167cm wzrostu i ważę 48kg.Jem duzo czesto opycham sie przed spaniem i nic.Badania mam ok ale mam dosyc bycia taką tyczką! Crying or Very sad
Powrót do góry
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 9:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wrzucilem wam diete, opisalem srodek dzialajacy bardzo dobrze co ja jeszcze mam zrobic?? czytajcie to co sie pisze. Podstawa jest dieta wpychajac w siebie wszystko nigdy nie przytyjecie. Dibencozide dziala bardzo dodobrze. Wielu ludzi je stosuje i z tego co ja sie orintuje nie posiada dzialn ubocznych i obojetne czy stosuje je kobieta czy facet
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group