Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Jak przytyć ?? - temat zbiorczy

Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pytka



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 1:28 pm    Temat postu: Jak przytyć ?? - temat zbiorczy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszędzie na forum jest napisane jak schudnąć. a ja chciałabym przytyć Smile, chociaz jem jak przecietny człowiek a czasem nawet przejadam sie ale nic to nie daje. Mam 160 wzrostu i waże przy tym 45 kg wiec to troche za malo. Badania mam wszystkie ok lekarze nawet nie wierzyli czy to moje Wink . Poradzcie mi jak tu skutecznie przytyc. A czy ktoś ma podobny problem???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ile masz lat?
Powrót do góry
pytka



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 4:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

19, no prawie 20 Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Freya



Dołączył: 01 Sty 2006
Posty: 312

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: małopolska
PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 5:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale to jeszcze masz szanse przytyć Wink
narazie ciesz się smukłą sylwetką Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pytka



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 16, 2006 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prawie wszyscy zazdroszczą mi tej smukłości Very Happy ale mimo wszystko te 3 czy 5 kg przydałoby mi sie bo źle się czuję z taką wagą. Macie jakies skuteczne sposoby zeby sie "przytłuścić"? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anitaaa



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 6:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja tez bym chciala przytyc ze 4 kiloski Very Happy mysle ze nie jestem taka w sam raz ale bym chciala zeby mi sie gdzieniegdzie cos odłożyło Smile udalo mi sie przytyc narazie 2kg bo zaczelam jesc duzo wiecej tłustych dań takie jak np: frytki, jadam je prawie codziennie Very Happy zreszta bardzo je lubie, trzeba jesc duzo mącznych i ziemniaczanych dan jak np pierogi, makaron, ziemniaczki itp.to napewno pomoże, ja np jadam kolacje poznym wieczorem moze to niezdrowe ale moze dzieki temu przytyłam troszke, no i oczywiscie slodycze Very Happy Jak ktos ma jeszcze jakies inne lepsze pomysły to piszcie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anitaaa



Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 6:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sorki za dwa posty wyslalam jednego i mi sie nie wyslalał i sprobowalam drugi raz a tu sie dwa zrobiły Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 11:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moze na poczatek tak jedz duzo !! najwiecej jak sie da:D bo wtedy organizm nie zdarzy spalic tego co zjadlas. Dwa jedz poznym wieczorem- idac spac organizm zatraca wikszosc mozliwossci spalenia tego co zjadlas i odklada to w formie luszczu. No i jak na czleka cwiczacego polecam Ci jedna z odzywek:d mianowicie dibencozide Magnum. Ulatwia on wiazanie bialek a nie cwiczac przybezie Ci baaardzo duzo masy<nawet do 10kilo> POza tym zwiekszy twoj apetyt. niektorym zwieksza o 2razy. Poza tym zeby nie bylo: srodek w pelni naturalny nie ma zadnych szkodliwych dzialan:d koszt ok 30zl.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pytka



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 10:42 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no oki a gdzie to kupić chociaż zdecyduje sie na to w ostateczności. przeważnie jem wieczorem tak kolo 20-21 no ale nie moge jakoś przytyć. a znowu jak pojem slodyczy to pozniej jestem pełna i nic wiecej w siebie nie wciągne:( no ale sprobuje ta metode. wielkie dzieki Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 5:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kupisz w sklepach kulturystycznycj:D albo na necie.

tu nasz linka poczytaj. i sama poszukaj w necie. guzo tego:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 1 z 11

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group