Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak powiedziec rodzicom o ciazy?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 5:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no własnie. zgadzam sie z Gosia. jak mozna namawiac własne dziecko do abrocji? !!!! Twisted Evil Rolling Eyes co to za człowiek z niej jest..gdzie uczucia.. iwwogole...;/ eHH brak słow.aborcja po 1wsze jest w pl zabroniona a po 2gie zle wykonana grozi całkowita bezpłodnoscia..
nigdzie nie idz. urodzisz to dziecko i bedziecie happy Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Nie Mar 29, 2009 10:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ojej, wspolczuje Ci, ze matka namawia Cie do aborcji. Co do tego, jak Ksiadz na lekcji religii wlaczyl mojej klasie film o aborcji jak to sie wszystko odbywa itp. to poprostu szczena mi opadla i łzy sie polały Crying or Very sad
to co zobaczylam bylo okropne.
Zycze Powodzenia, no i oczywiscie zebys urodzila.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Luna133



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wlochy
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Oczywiście ze urodzę, nie ma nawet takiej opcji, nawet jeśli by mnie namawiał do tego sam Pan Bóg.. to dziecko nawet jeśli jeszcze się nie narodziło, jest dla mnie wszystkim... całym moim życiem.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak ale dacie radę sami się utrzymać z dzieckiem? nie popieram tego że matka namawia Cię do aborcji ale może jej nie stać żeby Wam pomagać finansowo w Waszej zachciance jaką jest dziecko? macie stałe prace, mieszkanie, za co będziesz się dalej uczyć? myślę że mamie o to chodzi i może nie dalaś jej zbyt wyraźnie do zrozumienia że dziecko jest planowane. ja Ci powiem że jak dla mnie jesteś za młoda na dziecko, ale oczywiście to Wasza sprawa, przemyślcie tylko to czy dacie radę bo jak tylko skończysz 18 lat to mama może Ci ani grosza nie dać na dziecko a chłopak jest a w każdym momencie może nie być (oczywiście nie życzę Ci tego) ale takie jest życie że trzeba wszystkie możliwości rozważać
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Luna133



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wlochy
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Anonimowa22 napisał:
tak ale dacie radę sami się utrzymać z dzieckiem? nie popieram tego że matka namawia Cię do aborcji ale może jej nie stać żeby Wam pomagać finansowo w Waszej zachciance jaką jest dziecko? macie stałe prace, mieszkanie, za co będziesz się dalej uczyć? myślę że mamie o to chodzi i może nie dalaś jej zbyt wyraźnie do zrozumienia że dziecko jest planowane. ja Ci powiem że jak dla mnie jesteś za młoda na dziecko, ale oczywiście to Wasza sprawa, przemyślcie tylko to czy dacie radę bo jak tylko skończysz 18 lat to mama może Ci ani grosza nie dać na dziecko a chłopak jest a w każdym momencie może nie być (oczywiście nie życzę Ci tego) ale takie jest życie że trzeba wszystkie możliwości rozważać


nie zgadzam się z Toba, ponieważ od 15 roku życia pracuje na siebie i na moje wydatki, od rodziców nie dostałam nigdy śmierdzącego grosika, nie interesuje mnie to czy mi pomoże czy nie, a o pieniądze nie muszę się martwic, tak jak i o to ze mój chłopak mnie zostawi..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 2:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to w takim razie ok skoro sami się utrzymujecie Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 4:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zazdroszcze Ci chlopaka, ze wiesz ze Cie nie zostawi . Ja Mam znajoma, ktora byla w ciazy, na poczatku miala poparcie swojego chlopaka noo ale jak urodzilo sie dziecko to on spanikowal i bedaczka zostala sama.
Nic nie sugeruje zebys sobie niepomyslala Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anonimowa22
Zbanowany


Dołączył: 20 Mar 2009
Posty: 143

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja uważam że dla własnego bezpieczeństwa lepiej nie być wszystkiego w życiu takim pewnym, oczywiście nikomu nic złego nie życzę
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Luna133



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wlochy
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 7:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie nie, spox.. Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Pon Mar 30, 2009 9:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A powiedz, jak sobie dajesz rade?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group