Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak powiedziec rodzicom o ciazy?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luna133



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wlochy
PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ewelina15253 napisał:
A powiedz, jak sobie dajesz rade?


Ale z czym..?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelina15253



Dołączył: 21 Lut 2009
Posty: 206

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Polska/ z nad morza
PostWysłany: Wto Mar 31, 2009 7:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ogolnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Luna133



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wlochy
PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 9:57 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ogólnie bardzo dobrze, mam wsparcie u znajomych i co najważniejsze u mojego chłopaka, wiec więcej mi nie trzeba.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
<LAGUNKA>



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej wszystkim, tak sobie czytam te wypowiedzi i gratuluje Tobie Luna133, takiej wytrwałości i pewności. Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego chłopaka, oby wam sie wiodło jak najlepiej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Luna133



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wlochy
PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

<LAGUNKA> napisał:
Hej wszystkim, tak sobie czytam te wypowiedzi i gratuluje Tobie Luna133, takiej wytrwałości i pewności. Trzymam kciuki za Ciebie i Twojego chłopaka, oby wam sie wiodło jak najlepiej Wink


wiesz nie ma co tutaj gratulować, bo kiedy w grę wchodzi miłość i zaufanie do osoby z którą spędzasz czas, wszystko jest łatwiejsze.. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
<LAGUNKA>



Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 8:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No na pewno jest łatwiejsze, jak jedna osoba ufa drugiej i wspiera ja w trudnych sytuacjach. Very Happy Bardzo dobrze że twój chłopak Ci pomaga przedewszystkim psychicznie bo jest Ci łatwiej podejmowac decyzje. Najważniejsze żebyście się rozumieli a dojdziecie daleko Very Happy Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Luna133



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wlochy
PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 10:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję wam wszystkim za wsparcie, gdyby nie wy, załamałabym się Smile ..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Kwi 04, 2009 3:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

e tam gadanie Razz gdyby nie Twoj facet to bys sie załamała Cool Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
stela



Dołączył: 06 Maj 2007
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Kwi 29, 2009 9:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Facet powinien być wsparciem, ale nie zawsze jest niestety...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agnessylwia



Dołączył: 12 Sty 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Siedlce
PostWysłany: Wto Kwi 27, 2010 4:33 pm    Temat postu: Jak powiedziec mamie o ciąży? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja mama cale zycie tlumaczyla mi, ze trzeba postepowac tak, by na przyszlość mieć łatwiej w zyciu. Zawsze mnie chronila przed bledem jaki sama popelnila (wybrala nie tego co trzeba i jest z nami, trojka, sama.
Zawsze miwila ustaw sie, znajdz bogatrzego, pracowitego, ustawionego, starszego troche od siebie. Mama ma bardzo trudny charakter.

Ja od dwoch lat jestem ze swoim chlopakiem, ktrego mama nie akceptuje jako mojego chlopaka, meza czy ojca naszych dzieci. Moj narzeczony w tym momencie nie ma pracy i dlatego on jej tak przeszkasza.

Teraz jestem w 2 miesiacu ciąży i mamy problem jak zareaguje moja mama. Moja "tesciowa" jest mniej nerwowa i milsza wiec jej sie tak nie boje jak mojej matuli, bardzo, zwłaszcza, ze mieszkam jeszcze z nia i z bracmi (2) i nie mamy wlasnego mieszkania. Myślimy o kawalerce mojego chlopaka ojca, ale nie wiemy co robic.

Mamy zamiar oboje powiedziec o tym naszm mamom na raz, tylko boje sie reakcji chyba ich obu.

Jestem w kropce, bo nas uzalezniła od siebie (mnie i moich braci), a juz dawno mielismy zamiar cos znalezc i sie wyprowadzic Sad

Prosze o porade:(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group