Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

jak powiedziec rodzicom o ciazy?

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Luna133



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wlochy
PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 9:55 am    Temat postu: jak powiedziec rodzicom o ciazy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Otóż mam 17 lat i jestem w 5-tym tygodniu ciąży, kiedy ja i mój chłopak dowiedzieliśmy się o tym byliśmy bardzo szczęśliwi i nadal jesteśmy, problem polega na tym ze nie wiem jak to powiedzieć moim rodzicom, a zwłaszcza mojej mamie.. nie chce żeby myśleli ze wpadłam tak jak mój starszy brat, nasze dziecko było planowane..od dziecka byłam samodzielna i sama podejmowałam decyzje, tak jak teraz o wcześniejszej rodzinie.. proszę dajcie mi jakąś dobra rade.. Sad Sad

---edit by Wind_of_hope---
prosze nadawac tytuly tematom bardziej sugerujace problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Mar 25, 2009 6:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najlepiej bedzie jak przyjdziesz z chlopakiem do Was do domu,zeby nie wygladalo tak ze on wstydzi sie tej rozmowy. siadzcie i postaw przed nia malutkie buciki Smile potem napewno spyta sie co to jest i wtedy juz powiesz ze zostanie babcia..a reszta? ulozy sie napewno. pozdrofka
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Luna133



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wlochy
PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 12:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Problem polega na tym ze moja mama kilka tygodni temu dowiedziała się ze ja i mój chłopak planujemy dziecko i zagroziła mi ze doniesie o tym policji, otóż moja mama nie przepada za nim za bardzo, a wiem ze będzie myślała ze moja ciąża to tylko zwykła wpadka..tak jak u mojego brata..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 8:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ale nie masz 16 lat... wiec dlaczego na policje? chłopak z tego co pamieta mto tez jest dorosły... hmm... nie znam sie na prawie ale co ona moze doniesc? moze tylko straszy? bedzie musiała zaakceptowac i jego i to ze zostanie babcia.
ps- skoro wiedzialas ze nie bardzo go lubi to nie mogliscie zaczekac do Twojej 18stki? rok roznicy to chyba nie dlugo Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Luna133



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wlochy
PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:

ps- skoro wiedzialas ze nie bardzo go lubi to nie mogliscie zaczekac do Twojej 18stki? rok roznicy to chyba nie dlugo Smile
ale dla nas to wiecznosc..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Mar 26, 2009 11:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm w takim razie nie ma co sie martwic. niedlugo bedziesz pełnoletnia i matka Ci moze... Wink he. bedzie dobrze. nie denerwuj sie bo wiesz ze stres szkodzi maluszkowi
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Luna133



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wlochy
PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 10:44 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

otóż dowiedziała się i teraz mnie namawia do aborcji.. co ja mam robić..?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim nawet nie myśl o tym nawet. Szczerze mówiąc nie rozumiem jej postępowania... To jest dziecko...Planowane dziecko...Dlaczego masz się go "pozbyć" zwłaszcza że chcesz dziecka?

Powiedz mamie że nie ma o tym mowy. Swoją drogą...Ciekawe czy ona tez by usunęła...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Luna133



Dołączył: 24 Mar 2009
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wlochy
PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 3:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Raz już to zrobiła, także dla niej to nic nowego, a ja dziecka nie mam zamiaru usuwać, ponieważ to jest owoc miłości, mojej i mojego chłopaka..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sob Mar 28, 2009 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mama nic Ci zrobić nie może. bo co? o czym ma donieść na policję? że jej córka zdecydowała się urodzić? to raczej Ty mogłabyś się poskarżyć za namawianie Cię do aborcji.
przecież w Polsce zdarzają się jeszcze młodsze mamy. i co? i nic- radzą sobie wychowując dzieci.
bylibyście w innej sytuacji jeśli miałabyś poniżej 15 lat- wtedy matka mogłaby oskarżyć Twojego chłopaka o wykorzystanie Cię. ale wtedy też Ty składasz wyjaśnienia.
nie ma tak prosto. masz swoje lata i rozum. wiedziałaś na co się decydujesz. dlatego nie daj się mamie zastraszyć. z prawnego punktu widzenia nic Tobie i Twojemu chłopakowi nie grozi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group