Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Infekcja grzybiczo-bakteryjna pochwy (mieszana)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Madziuska2



Dołączył: 28 Cze 2009
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Sob Sie 01, 2009 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam dwa pytanka odnośnie FemiVaxin:
1. Czy FemiVaxin wpływa na wynik badań np. tsh, lub prl
2. Na opakowaniu jest napisane że warto podawać go także partnerom, czy którejś z was partner to stosował i czy pomogło??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Sie 02, 2009 11:02 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1. nie
2. nie mam doświadczenia
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Niunia291



Dołączył: 30 Sie 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 10:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie też dużo czytałam o tym FemiVaxin. Pomógł Ci? ja chce go podawać córce, bo ma nawroty infekcji (ostatnio dużo chorowała i po antbiotykach zaczęły się te infekcje i teraz pozbyć się tego nie da). Lekarka też nie umie jej wyleczyć, więc sama szukam leku. Duzo czytałam o tym FemiVaxin i farmacetka też się o nim dobrze wyrażała, podobno jest często stosowany przez kobiety z tego typu problemami. Wyleczył cię?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Nie Sie 30, 2009 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja bym dziecku na własną rękę nie podawała. byłaś z nią u ginekologa dziecięcego?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ewelinutka



Dołączył: 01 Wrz 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 01, 2009 11:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

antybiotyki wyjaławiają Twój organizm wiec jest bardzo podatny na powstawanie różnego rodzaju zapaleń i grzybicy. Jeśli nie masz do nich przepisanych leków przeciw grzybiczych to może być tego powód. Druga sprawa to to, ze Twój partner seksualny (jeśli taki jest) może przenosić niechciane bakterie wiec lekarka powinna przepisać również coś dla niego. Powinnaś podmywać się tylko raz dziennie, a Twój partner przed każdym stosunkiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
florcia86



Dołączył: 29 Wrz 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 7:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczynki mam taki problem... od dwóch miesięcy współżyje z moim chłopakiem bez zabezpieczenia gdyż staramy się o dziecko. ostatnią miesiączkę miałam 19 sierpnia tak więc spóźnia mi się już 10 dni. do tego dochodzą zmiany nastroju, ogólnie złe samopoczucie, zawroty głowy... 7 dni temu zrobiłam test i wyszedł negatywny. dziś byłam u ginekologa i pani doktor po badaniu stwierdziła że jest duże prawdopodobieństwo że jestem w ciąży i zleciła usg. termin mam na 7 pażdziernika dopiero więc zrobiłam kolejny test który również wyszedł negatywny:( pani doktor wykryła u mnie również infekcje pochwy i zastanawiam się czy mogła ona być powodem fałszywie ujemnego wyniku testu czy to raczej pani doktor się pomyliła?? proszę pomóżcie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Wrz 29, 2009 8:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Testy z moczu często wychodzą zafałszowane. Idź do laboratorium i zrób test z krwi. On da 100% pewności.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 7:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam pytanie odnośnie leku Flucofast (odpowiednik Flumyconu substancja czynna flukonazol)
Po przebytym przeziębieniu przyplątała się drobna infekcja jednak to nic poważnego, w zasadzie po wzięciu pierwszej dawki leku nie odczuwam dolegliwości.
Wiem jednak że kurację muszę doprowadzić do końca i zużyć całe opakowanie i tu moje pytanie, wzięłam dopiero dwie tabletki (lek doustny) a dzisiaj zaczął mi się okres, czy wobec tego mogę kontynuować leczenie czy raczej mam przerwać i dokończyć po miesiączce?
Pytam ponieważ na ulotce nie ma żadnej wzmianki na ten temat :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Paź 07, 2009 12:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w przypadku leków dopochwowych należy zrobic przerwę, w przypadku lekow doustnych normalnie kontynuujesz leczenie. dodatkowo polecam uzupełnianie flory bakteryjnej pochwy za pomocą probiotyków (np. lacibios femina)
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jolusia



Dołączył: 27 Paź 2009
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 29, 2009 10:15 am    Temat postu: grzyby i bakterie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam od paru lat mecza mnie stany zapalne pochwy infekcje grzybicze i bakterie takie jak escherichia coli, c.albicaus i proteus vulgaris lecze sie zgodnie z antybiogramem ale niestety bez zadnych skutków caly czas wszystko powraca miałam juz rozne masci, plyny i nic nie pomagalo caly czas to samo wychodzi w posiewie z pochwy, czy to moze prowadzic do jakiejs powaznej choroby??? Bardzo prosze o odpowiedz bede bardzo wdzieczna. Z gory serdecznie dziekuje



-------edited by emilka--------
przyłączyłam do tematu pokrewnego problematyką
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 4 z 23

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group