Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Infekcja grzybiczo-bakteryjna pochwy (mieszana)

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Lip 28, 2009 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się (ale pewna nie jestem), że nie można go stosować w ciąży (czytałam jakies badania i było, że wykluczono z nich kobiety które zaszły w ciążę). lepiej kupić bezpieczniejszy lacibios femina Wink
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania___21



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 11:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w końcu znalazłam odpowiednie forum w tym przypadku da mnie Smile otóż chodzi o to, że nie jestem pewna czy mogę mieć grzybice..mój śluz nie pachnie brzydko,nie mam upławów, i nie oddaje też często moczu..ale czasami swędzą mnie wargi sromowe i wewnątrz pochwy...jest to na kilkanascie dni rzed okresem czesto.. moja temperatura w pochwie też jest trochęinna więc moje pytanie brzmi czy grzybica wpywa na pomiar PTC?? bo moja jest wyższa niż zwykle.. lekarz ma urlop ;/;/ prosze o pomoc naprawde...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

temperatura w drugiej fazie cyklu jest zawsze trochę wyższa niż w pierwszej fazie. infekcje raczej nie powinny miec na to wpływu. jednak jeśli odczuwasz swędzenie, to bardzo możliwe, że jakiś lekki stan zapalny masz.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania___21



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 4:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no właśnie u mnie jest wyższa już na początku cyklu...kurcze ,że też teraz jest ten czas wakacji i urlopówSad bo nie chcialabym żeby to sie rozwinęło...bo typowych objawów nie mam tylko to swedznie....kurcze a myslalam,że ma to jaksi wpyw na temperature...tak bym miałą jakies odniesienie....ale dzięuje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 4:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A nie możesz iść do innego gin?Wymaz może zlecić każdy lekarz...Będziesz przynajmniej wcześniej wiedziała co jest...Po co czekać aż się infekcja rozwinie...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 6:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ania___21
Tak infekcja może wpływać na PCT. Proszę zastosować Floragyn(jest dostępny bez recepty)
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania___21



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 7:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no bedę musiałą iść do innego...ale chciałąm sie najpierw poradzić ponieważ oprócz tego swędzenia które nie ejst aż tak silne i jest raz na jakis czas to nie mam innych objawów..ale to też może znaczyć że dopiero to złapałam;/ no ale dzięki za pomoc:)
czyli jeśli to wpływa na pomiar to powinnam dopóki tego nie wyleczę mierzyć temperaturę w ustach?? tylko czy jesli zmienie w środku cyklu miejsce pomiaru to i tak pomiar bedzie zakłócony? co radzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Olga29



Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lip 29, 2009 10:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To, że nie masz wszystkich objawów może oznaczać, że infekcja przebiega u Ciebie w sposób "mniej standardowy", dlatego tak jak już wspominało tu kilka osób lepiej iść do lekarza.
Możesz przy okazji wizyty zapytać go środki wzmacniające florę bakteryjną, które powinnaś brać profilaktycznie. Słyszałam, że na obudowę flory dobry jest Gynophilus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 10:16 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ania___21, to skoro nie jest na razie tak źle, to może rzeczywiście póki co wystarczy dostarczenie pozytywnej mikroflory i np. sama maść clotrimazolum. a potem pójdziesz na kontrolę. z probiotyków dla kobiet polecam osobiście najbardziej lacibios femina. wiem, że to sprawa często indywidualna, ale jest to jedyny preparat z lactobacillusami, który ma oznaczone i przebadane in vivo i in vitro szczepy
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ania___21



Dołączył: 07 Maj 2009
Posty: 38

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 30, 2009 2:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bardzo dziękuje za pomoc Smile jeśłi w najbliższych dniach jakiś inny ginekolog mnie nie przyjmie to spróbujętego co radzicie ...Smile
ale skoro temperatura jest podwyższona to może to jakies zapalenie będzie..już sama nie wiem...ale bardzo dziękuje za chwile uwagi:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 3 z 23

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group