Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

herbata

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
papaula



Dołączył: 03 Cze 2009
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hmmm... Może po prostu się nie przejmować? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Snejpi



Dołączył: 18 Lut 2016
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 18, 2016 12:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może lepiej zieloną
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
m.michalsky



Dołączył: 21 Wrz 2016
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 21, 2016 1:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sam piję codziennie 4 szklanki herbaty i nic mi nie jest. Myślę, że jeśli nie będzie się przekraczało "rozsądnej ilości" nic się nie stanie. Tak zresztą jest ze wszystkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastka207
Spamer


Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 28, 2016 10:00 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
witkoo



Dołączył: 20 Paź 2016
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 09, 2016 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wszystko jest dla ludzi, ale z umiarem pamietajcie Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kamol23
Spamer


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 12:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej, ja również uwielbiam wszelkie herbaty. Ale też słyszałam, że nie za dobrze jest pić duże ilości, zwłaszcza czarnej. Pracuję w domu i nie wyobrażam sobie, żeby przy biurku nie mieć kubeczka ciepłej herbaty. Ale znalazłam na to sposób, zamieniłam herbatę tradycyjną na zioła. Mam teraz całą szafkę rożnych ziół Wink tak więc codziennie piję coś innego. Zamieniłam również zwykła kawę na kawę zieloną. Ma ona zdecydowanie więcej właściwości niż ta wypalana: [zakaz umieszczania linków na forum] Myślę, że jeśli pijecie tak dużo herbaty to warto się zastanowić nad jej rodzajem i jakością, bo jednak ponad 1,5 litra dziennie to jest to dużo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kreciamama



Dołączył: 20 Kwi 2017
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Kwi 21, 2017 12:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

piję zieloną i białą bez cukru - z początku miałam problem aby przyzwyczaić się do smaku, ale z czasem człowiek się przyzwyczaja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
rambek2o



Dołączył: 08 Maj 2017
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 3:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No wiadomo, że cukier nalezy omijać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kaffka



Dołączył: 24 Kwi 2017
Posty: 108

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 2:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja piję regularnie herbatę slim plus od big-active, widzę ze mniej chce mi się po niej jeść i do słodkiego tak nie ciągnie, przydaje się podczas diety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group