Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Grube nogi

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 7:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

potrzebne sa tabletki ktore zadzialaja na Was jak na nas dziala saa Wink

zobaczymy jak kolezance pomoze gin Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 02, 2008 4:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie słyszeliście o dr Tomabechi i jego dzwoneczkach True Tone? Wink
jego badania dowiodły, że kobieta która słucha jego dzwonków 20 minut dziennie przez 10 dni czy ileś tam, powiększa biust o 2-3 cm Very Happy
pewnie na jakiś czas i znów opadają... w dzwonku jest płacz dziecka, ale nie bezpośrednio odczytywany nas, tylko dopiero jakoś tam przez mózg...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Byczek17Mp



Dołączył: 22 Paź 2007
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 12:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz dopiero 14 lat i twoje ciało się kształtuje takze napewno twoje nogi będą łądne i nie ma sie co nimi martwic.Jeśli sie komuś chcesz podobać to musi Cię zaakceptowac taką jaką jestes...Jeśli naprawdę zle Ci że masz grube nogi to zacznij ćwiczyć codziennie zacznij od 15 minut i z czasem te wyniki będa coraz lepsze....Moje nogi też są grube bo wmawiam to sobie a tak naprawde są ładne....Musisz stawać przed lustrem i mówić,ze masz ładne nóżki a Twoja psychika sie przyzwyczji i będzie już coraz lepiej...pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
olga1022



Dołączył: 25 Maj 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polska
PostWysłany: Sro Maj 25, 2011 4:50 pm    Temat postu: help me!!! ;( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam 14 lat i jestem gruba.
Mój były przyjaciel zaczął mnie wyzywać.
Pomocy!! Co zrobić by schudnąć?
Moje wymiary:
wiek: 14
wzrost: 168
waga: 68
biust: 36/80 A
Błagam nie wiem co robić!!! ;(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Maj 26, 2011 10:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masz dopiero 14lat, wkraczasz w wiek dojrzewania wiec to normalne ze nastapił skok wagi, z wiekiem napewno wszystko sie zmieni i bedziesz miała super figure.
chyba ze ..
w rodzinie sa osoby otyłe i to jest dziedziczne? wowczas tylko lekarz jest w stanie Ci pomoc.
a przyjacielem sie nie przejmuj. teraz wyzywa a za pare lat zobaczy jak sie wyrobiłas i slina tylko bedzie mu ciekła.. Wink Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 12:44 am    Temat postu: Re: help me!!! ;( Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

olga1022 napisał:
Mam 14 lat i jestem gruba.
Mój były przyjaciel zaczął mnie wyzywać.
Pomocy!! Co zrobić by schudnąć?
Moje wymiary:
wiek: 14
wzrost: 168
waga: 68
biust: 36/80 A
Błagam nie wiem co robić!!! ;(

zaczac sie odchudzac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wercia.



Dołączył: 09 Kwi 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 09, 2012 2:18 pm    Temat postu: Grube nogi.!! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witajcie , mam 13 lat waże 65 kilo i mam 157 cm wzrostu. Wiem że pomyślicie że dużo waże, możliwe , ale chcę podkreślić też że mam dużą budowę bioder, mniej więcej tak jak ( Dagmara) z ,,Pierwszej Miłości,,.
Lubie swoje ciało ale bardzo przeszkadzają mi grube łydki i uda. Dużo ćwicze i gram w siatkówke i mam mięśnie , ale nie sądze żeby były one tak duże.
Mam też rozstępy na rogach pleców,i nogach. Nie rodziłam oczywiście Smile , piszę to ,bo wiele osób na innych portalach pytało mnie o to.
Pisze bo chciałabym , zeby ktoś poradził mi co mam zrobić aby mieć mniejsze uda i rozstępy. Wiem że one zbieleją,ale chce żeby było ich mniej.
POMOŻECIE???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group