Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Grube nogi

Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ankaaa14



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 9:35 pm    Temat postu: Grube nogi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Siemka mam 14 lat i mam strasznie grube nogi i mi sie to nie podoba przez cale lato chodzilam w dlugich spodniach nawet nie mialam ochoty sie kompac Sad Pomocy co mam zrobić a do tego ludzie mowia mi ze mam sie zaczac odchudac a boje sie o miesiaczke jak dieta jest najlepsza i cwiczenia Pomozcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Wto Wrz 19, 2006 11:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Slusznie sie boisz o miesiaczke. Odchudzac sie mozna jesli trzeba ale z glowa. Nie piszesz waznych rzeczy-ile masz wzrostu ile wazysz i jak wyglada cala twoja figura tzn czy jest proporcjonalna jaki masz biust talie itp.
Majac 14 lat jeszcze sie rozwijasz i przemieniasz w kobiete. Twoje cialo zmieni sie jeszcze samo z siebie. Napewno bym ci odradzala jakiekolwiek drastyczne diety. To moze bardzo negatywnie wplynac na twoje zdrowie i rozwoj. Jedyne co ma sens to po prostu zdrowe odzywianie. Nie przesadzaj ze slodyczami i niezdrowymi przekaskami. Unikaj fast foodow. Jedz malo a czesto i najlepiej produkty malo przetworzone czyli bez barwnikow konserwantow. Jedz od razu kiedy poczujesz glod i tylko do momentu gdy glod zaspokoisz. I po prostu sie ruszaj. Uprawiaj taki sport jaki sprawia ci przyjemnosc. Ruch to zdrowie ale tylko wtedy gdy cieszy Wink
I zastanow sie nad emocjonalna sprawa zagadnienia. Nie pozwol zeby inni narzucali ci swoje widzenie swiata i twojej osoby. Nie istnieje cos takiego jak jeden wlasciwy ideal piekna. Kobieta jest piekna wtedy gdy kocha i akceptuje siebie. I wierz mi ze wyglad nigdy nie jest przeszkoda do szczescia jesli wlasciwie pojmuje sie szczescie. Byc moze twoje nogi sa piekne i kobiece a ty dalas sobie wmowic ze ich kraglosc to wada.
Nie wiem kto ci mowi ze powinnas sie odchudzac ale moim zdaniem zamiast myslec czy rzeczywiscie tak jest zastanow sie raczej jakie powody mogly kierowac tym kto ci to mowi. Bo wcale nie musza to byc czyste i szczere intencje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
susie
Gość









PostWysłany: Sro Wrz 20, 2006 2:56 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja odkad pamietam to zawsze uwazalam moje nogi za grube,taka ich budowa,nie sa proporcjonalne do reszty mojego ciala...odchudzalam sie ale nic to nie pomaga uwierz mi od pasa w dol bylam zawsze i jestem chuda a nogi sa grube ale nie martw sie nie warto sie katowac taka nasza natura...



----edited by Yalissea

Proszę nie pisać kilka postów o takiej samej treści.
Powrót do góry
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 5:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eh temat juz byl.. Nóg nie odchudzicie.. mozecie je wyrzezbic..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie jest to prawdą. A ja schudłam z nóg. Mam w szafie nawet stare spodnie, teraz wiszą na mnie. Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KOBIETA



Dołączył: 01 Sie 2006
Posty: 424

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Krakow
PostWysłany: Czw Wrz 21, 2006 11:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bo ty skarbie nie schudlas tylko wysmuklalas Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 26, 2006 5:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Waga mi spadła. Nogi miałam jak kołki. Więc musiałam schudnąć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
qwerty87



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Kraków
PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 2:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi tez schudly nogi... ogolnie spadlam z wagi... ale nogi tez mam chudsze... hmm... co robilam i co robie nie jem slodyczy i tluszczy... duzo owocow i warzyw... Smile i nie napycham sie jakimis ciastkami, paluszkami...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
MADZIULKA18



Dołączył: 11 Paź 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: WAWA
PostWysłany: Wto Paź 30, 2007 8:45 pm    Temat postu: grube nogi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też jestem grubszą osobą i zawsze kjak byłam na decie to chudłam po całości czyli nogi brzuch piersi ramiona bużia więc to nie jest tak ze z nug nie zchodzi ale oczywiśći zalerzy komu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
magdalenka92



Dołączył: 30 Gru 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 31, 2007 12:00 am    Temat postu: Grubsze nogi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jestem szczupła i dosyć wysoka. Ważę 55 kg przy wzroście 175cm. Wiem, że wydaje się, że waże z mało, ale tak nie jest, choć wszyscy mi mówią, że jestem chuda, nie dokońca to racja. Brzuch - rzeczywiście - mam płaski. Ale nogi!!! Cały tłuszczyk układa mi się na nogach nad kolanami. Masakra! Jak ja mam chodzić w krótkich spódnicach? Brzydko wygląda jak jestem na basenie. Dodam, że mam 15 lat. Czy ktoś zna jakieś efektywne ćwiczenia?


----edited by emilka----
temat przyłączyłam do tematu pokrewnego a drugi temat w "Sprawach łóżkowych" skasowałam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group