Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Grube nogi

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Gru 31, 2007 10:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja powiem Wam coś takiego.
Gdy miałam 15 lat nie podobały mi się moja nogi i zaczęłam cwiczyc... Cwiczyłam regularnie, 3 razy w tygodniu po ok 2 godziny, a jadłam 1200 kcal dziennie! po miesiącu czasu spadło mi 7kg i wiecie co wcale z siebie dumna nie byłam (już wtedy, a przecież tak chciałam wyszczuplec)
To było w wakacje... Gdy zaczęłam chodzic do szkoly jadlam jeszcze mniej, a to juz nie z tego, że "zawzięcie" się odchudzałam tylko z powodu, że wychodziłam rano (czasem nie zdążałam zjeśc sniadania, robiłam to w szkole na pierwszej dłuższej przerwie), a jak wracałam to dużo nauki było i czasami wychodziło mi zjesc ok 17... posiłki nie były najlepsze, bo jeszcze wtedy był taki okres, że miałam smutną sytuację w domu i nic mi się nie chciało (nawet przyrządzic sobie czegoś dobrego, pożywnego.. przeważnie kanapki, owoce)
Nie piszę tego, żeby ktoś mnie pouczył "trzeba dużo jesc, żeby organizm dobrze pracował, mózg pozwalał zapamiętywac itp", bo co do szkoły i wyników to szło mi bdb, nawet było świadectwo z wyróżnieniem Smile
Chcę podkreślic tutaj tyle, że nogi teraz mam jakie mam (może szczuplejsze niż wtedy), ale z góry mi bardzo spadło, piersi (i z tego najbardziej się smucę Sad ), brzuch płaski...
Nie jestem z siebie zadowolona w ogóle! Tam gdzieś był błąd.. a największy to w ogóle w tym, że się po prostu odchudzałam Twisted Evil ehh no nic każdy uczy się na swoich błędach. Ale radzę Ci (autorko wątku) zastanów się poważnie zanim przyjdzie Ci żałowac jak mnie..
Osobiście źle mi jest z tym, że piersi mam małe (miseczka B, choc była C, były okrągłe, ładnie ukształtowane) i teraz zrobiłabym wszystko, żeby tylko one wróciły do swojego wyglądu..
Pozdrawiam
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Gru 31, 2007 10:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

XCoz jak widzisz nie spadalo z nog ale z calego ciala..

piersi ? to tkanka tluszczowa <chyba ze sie myle> tak ze i ten tluszcz mozna zrzucic

ps Nastja ile teraz masz lat ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 31, 2007 12:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween napisał:

piersi ? to tkanka tluszczowa <chyba ze sie myle>


dokładnie tak. jak sie chudnie z nog i tali to i cycki sie mniejsze robia... sama cos o tym wiem ;/ ;/. Ehh ale coz takie zycie...tłuszczu w cyculach nie ma i nie powroci juz Razz chocbysmy Nastja nie wiemm jak chciały Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Gru 31, 2007 12:45 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeszło 17..
wind_of_hope widzę, że też masz ten "problem". Najlepsze jest to, że koleżanka miała podobnie, poszła do gina, opowiedziała co i jak i... przepisał jej jakieś tabletki anty (po badaniach) i piersi urosły jej o dwa rozmiary (prawie) i do tej pory takie ma.. pytałam o objawy itp.- żadnych, a tabletek już nie bierze (nie bierze od momentu zauważenia poprawy i konsultacji z ginem)
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 31, 2007 12:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nasjta a no mam Razz tyle ze juz przywykłam. nie mam cycow najmniejszych ale zaczełam chudnac (sama z siebie, bez zadnych diet itp) i ktoregos dnia zauwazylam ze sa mniejsze i nie tak pełne jak kiedys Sad tez sie zdołowałam. a co do tabsow to słyszałam ze wplywaja na powiekszenie biustu ale nie mam zamiaru szpikowac sie chemia tylko dlatego zeby cycki były wieksze. Dla mojego mena sie podobaja a to chyba najwazniejsze Razz. ehhh.. musimy chyba sie pogodzic ze zmniejszeniem powietrza w naszych "poduszkach". Wydaje mi sie jeszcze ze na rozmiar ()() wpływa uwarunkowanie genetyczne. Moja mamuska, babcia maja średnie piersi i zapewne takie tez sa u mnie Razz

ps- jestesmy chude patyki i nie ma gdzie sie tłuszcz odkładac Razz hehe. Nie chciałabym byc grubsza ale na "gorze"przydałoby sie przytyc Razz
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Gru 31, 2007 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

o tak ja chciałabym bardzo... i w sukienkach by się lepiej wyglądało.. po nowym roku wybieram się do ginekologa.. chcę mu powiedziec o moim "kompleksie"
ps. nie to, że się żale itp, bo to mój błąd, to ja się odchudzałam, ale.. tak jakoś mam, powiem jeszcze, że za bardzo w cuda nie wierze, ale optymistycznie jestem silnie nastawiona Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 31, 2007 1:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nastja ale chesz isc do gina po tabsy tylko po to by cycki powiekszyc? a skad pewnosc ze zadziała ? Razz. pewnie dla twego mena tez jest w porzadku wiec daj spokoj Razz najlepiej to zajsc w ciaze.. na bank cyculki powieksza sie Smile ja juz nie moge sie doczekac hehe Cool Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pon Gru 31, 2007 1:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wind podobają się dla Niego podobają (jak zawsze ja i wszystko co ze mną związane), ale jest to ale, bo ja nie bardzo komfortowo się czuje.. No nic może skończymy temat Smile hehe tutaj mówi się o ... grubych nogach..
dziękuję za rozmowę i życzę Ci w nowym roku kochana, aby spełniło Ci się marzenie.. dzidzi Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 5:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ekhm moge pwiedziec jak to wyglada pod katem mezczyzn.

Wiec przyjmujac saa <hormony> niektore saa "aromatyzuja" czyli lacza sie z czyms tam i przechodza w kobicy estrogen. Te estrogeny moga wywolac- tzw ginekomastie.
Ginekomastia to krotko mowiac kobiece piersi.
u mezczyzn gino jest nieodwracalne.. tylko operacja moze pomoc..



Jednak jak by to mialo wygladac u kobiet to nie wiem. Ale nie mowmy ze nie da sie przypakowac piersi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 01, 2008 5:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hellowen to podaj jakis sposob Smile tylko nie tabsy anty. Sa odp. cwiczenia ale przez nie cycki sie nie powieksza,co najwyzej podniosa ... Confused Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dieta i odchudzanie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group