Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Domestos a ciąża

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 6:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To napewno sciema no chyba niema aż tak głupich ludzi. Zresztą jak to prawda to kopnij w dupe tego chłopaka i się nie oglądaj
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ela14



Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lesna góra
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 10:06 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

załamujecie mnie piszac ze to jest sciema. on naprawde mitak powiedzialo tym domestosie, mowil ze jak domestos dostaniesie do jajnikow to bedzie po sprawie. zapewnia mnie ze to tylko dla naszego dobra
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 10:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

domestoso to substancja zraca... wypali ci narzady , grozi to krwotokiem i smiercia...
brak slow dla tego faceta Confused
mowie ci nie wierz w takie banialuki....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 10:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak domestos dostanie się do jajnikow to już nie bedziesz ich miała ani innych narzadów!! Przejrzyj na oczy...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moza ten temat porownac do tego ktory byl pare m-cy wczesniej... mianowicie sex z psem Neutral... ja nie wiem czy
Ty dziewczyno nie masz rozumu? o czym Ty myslisz? przeczytaj skład Domestosu...nawet jest napisane zeby zachowac szczegolna ostroznosc przy czyszczeniu a Ty chcesz pochwe myc? Neutral : | Neutral w głowie mi sie nie miesci. gdzie tu jest rozum no powiedzcie mi gdzie...?

apeluje o zgode na zamkniecie postu bo az roznosci mnie Twisted Evil Twisted Evil
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 10:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja się zgadzam
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ela14



Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lesna góra
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 10:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie zamykajcie. nie mam dosiadzczenia w tym temacie. a dzieki wam moge sie czegos dowiedzie na ten temat, nie mam za bardzo skad czerpac wiedzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 11:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie masz skad... to moze nie masz 14 lat?...sorry ale co wiecej mamy mowic? temat nalezy zamknac bo jest w nim tyle bzdur ze w głowie sie nie miesci. a chłopak tez 14 lat ma? on wg mnie jest" głupi" sory za obraze...za to co Ci mowi... rzuc go raz dwa i jak masz cos zrobic głupiego to pomysl 10 razy czy warto.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 11:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

z okladki na domestosie Question Confused ranyy co za nie odpowiedzialnosc. i ciagle mam wrazenie ze to jakis dżołk Exclamation

wlasnie zgadzam sie z Wind. facceta rzuc i daj spobie spokoj z nim zycze powodzenia..i wiecej rozumu. Szkoda mi Ciebie naprawde dziewczyno.
Powrót do góry
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

facet chyba mysli inna czescia ciala niz glowa... w glowie sie nie miesci... kurcze ze takie elementy chodza po swiecie a tej dziewczyny mi naprawde zal...

ela a dostalas okres czy dalej ci sie spoznia? zrobilas test?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group