Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Domestos a ciąża

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 12:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mdlości nie musza byc objawem ciąży... Znajdz innego ginekologa i idz do niego bo innego wyjścia nie masz. Albo test albo lekarz.
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ela14



Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lesna góra
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 12:46 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wogole to chcialam isc do ginekolega z moim chlopakiem zeby dodal mi otuchy. ale on mowi ze nie ma sensu isc do lekarza, tylko ze zapyta sie swoich kolegow, a oni pewnie podsuna jakies pomysly..bardzo kocham swojego chlopaka, a on zamiast mnie wspierac w tym trudnym okresie, to mowi zebymmu wziela do buzi bo ma swoje potrzeby no i ze od tego nie zachodzi sie w ciaże
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 12:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie wiem dziewczyno. Przejrzyj na oczy bo ten chlopak tylko Cie wykorzysta i zostawi. A pomysly to ma po prostu rewelacyjne...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ela14



Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lesna góra
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 12:53 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myslisz ze chce mnie wykorzystac? mowi ze tez mnie kocha. jestesmy ze soba od 3 miesiecy, ale ostatnio tylko ciagle mowi o seksie. ze o juz pora, ze ma swoje potrzeby, ze juz nie chce sie masturbowac itd

kochalam sie z moim chlopakiem dwa razy, za kazdym bardzo mie bolało, ale on mowil ze to normalne bo ma wielkiego członka, ma 12cm. czy to normanle ze boli mnie tylko dlategp ze ona ma duzego?


----edited by emilka-----
sorry ale ja nadal uważam, że to żarty, ale zostawiam i łączę te dwa posty...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 1:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przeraza mnie to co ta dziewczyna pisze i wiedza na temat antykoncepcji... myslalam ze jesli juz ktos zabiera sie za te sprawy to liczy sie z konsekwencjami... nie chcesz isc do apteki bo cala wioska ... kobieto (dziewczyno?!) patrz na siebie a nie na wioske. co do domestosa to hmm jak Twoj chlopak jest taki madry to niech swojego przyjaciela w nim "myje" ciekawe czy mu sie spodoba. Dziewczyno zasstanow sie z kim jestes bo on odpowiedzialny napewno nie jest... w innych tematach pisalas ze jestescie ze soba 3 miesiace... a on naciska na seks... wniosek wiadomo jaki jest... nie daj sie wywiesc w pole ... i patrz na siebie a nie na niego.... bo on tego nie jest wart
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 2:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja jestem przerażona Shocked
Jak najszybciej musisz zerwać kontakt z tym swoim "chłopakiem" bo z tego co piszesz to poprostu chce cie wykorzystac... Jak można tak powiedzieć do swojej dziewczyny Rolling Eyes
Co do ciąży- jesteś młoda, w twoim organizmie zachodzi wiele zmian, nie koniecznie mdłości musza byc objawem ciazy.
Ale koniecznie udaj się do lekarza, nie patrz na sąsiadów, pamiętaj że zdrowie jest najważniejsze (wiem coś o ciekawości ludzi z wiosek bo sama jestem egzotycznym zjawiskiem w mieścince gdzie mieszka mój chłopak) ale mówie ci olej to, znudzi im się i przestaną gadac.
Trzymaj się jakos...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 11:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

emilko ja sama nie wiem czy wierzyc jej czy nie... juz wszystko zostalo powiedziane więc chyba mozna zamknac temat...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 12:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja proponuje isc do ginekologa w innym miescie, wypytac sie go o "tych" sparwach wszystko...
nie chce cie oceniac ale 14 lat dla mnie to nie jest wiek na sex...
a z chlopakiem proponuje zerwac jakie kolwiek kontakty, widac ze cie nie szanuje i tylko sex mu w glowie, milosc szybko ci przejdzie , a nie warto marnowac sobie zycia z takim czlowiekie Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 4:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powiedz mu zeby on myl penisa domestosem <lol>

A na powaznie, niech Ci powie na jakiej zasadzie ma to zapobiec ciazy ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 4:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm pewnie mysli ze to "zabije" plemniki...

kurcze nie mam pojecia skad ludzie maja takie pomysly jak ten domestos to juz zakrawa na prymitywizm ... zabieraja sie za seks nie znajac elementarnych podstaw antykoncepcji...
a dla tego chlopaka to mycie "przyjaciela" w domestosie to hmm nic... lepiej by bylo jak by myl w kwasie solnym... moze by juz nie zrobil nikomu krzywdy... bo wykorzystać (bez obrazy) naiwna 14 latke to juz jest.... tutaj brak slow...
a swoja droga zastanawia mnie gdzie byli rodzice, przeciez seks w wieku 14latka to chyba przestepstwo?Neutral Czy na wsi seks to taki temat tabu? Kurcze a mowi sie ze w miastach dziewczyny robia to z kim popadnie...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group