Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Domestos a ciąża

Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ela14



Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lesna góra
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 11:05 am    Temat postu: Domestos a ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moj chłopak kazal mi codziennie przemywac pochwe domestosem, twierdzi ze to napweno zapobiegnie zajsciu w ciaże. czy to ma wogóle sens jezeli stosunek byl 2 tygodnie temu??

----edited by emilka----
zmieniłam tytuł tematu... mi to wygląda trochę na prowokację, ale może się myle...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kinia_18
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Lip 2007
Posty: 712

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: z internetu
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 12:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy twój chłopak jest normalny??? Ty weź póknij się i jego. A poza tym to chyba jakiś durny żart. No a jesli nie to po dwóch tygodnich to sobie mozesz nawet płókać poochwe spirytusem i i tak niepomoże bo w ciągu dwóch tygodni do zapłodnienia dawno zdąrzyło dojść. Boże zawsze mnie zastanawia skąd ludzie biorą tak durne pomysły.
_________________
Wszyscy Ci których dotknie Miłość stają się nieśmiertelni, żyją w sercach tych, którzy tą miłością ich obdarzyli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 4:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem to po dwóch tygodniach płukania pochwy domestosem to jej już nie będzie... Cool
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dokładnie zgadzam się z Karioka, Jezu przecież ty sie narazisz na takie dolegliwości że ja nawet wyobrazic sobie nie mogę... Shocked Bardzo "mądrego" masz chłopaka i nie tylko...
PS. współczuje Ci leczenia się po tej głupocie bo coś czuje ze bez infekcji i to konkretnej się nie obejdzie...

Mimo wszystko wydaje mi się że to tylko głupie żarty ( na szczęście) bo dziewczyny przeczytajcie inne posty tej dziewczyny/chłopaka, żaden nie brzmi poważnie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ela14



Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lesna góra
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 11:47 pm    Temat postu: czy jestem w ciązy? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to nie sa zarty, pisze powaznie. chlopak rozmawial z kolegami ze moge byc w ciazy no i oni powiedzeli mu ze trzeba przemyc pochwe domestosem. i bedzie ok. mieszkamna wsi,mamy u nas tylko jedna apteke, jezeli pojde kupic test ciazowy to cala wioska zaraz bedzie wiedzoala ze pewnie jestem w ciazy. jakby to toszlo do moich rodzicow to pewnie by mnie zabili.. poradzcie jak inaczej moge sprawdzic czy jesetm w ciąży..strasznie sie tego boje

--- edit by Pituszka
Temat przenosze do twojego poprzedniego tematu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 11:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyno trzymaj sie od domestosa z daleka... Nie wiem co jeszcze glupszego mozna wymyslic...
Kup test w innej aptece, w innym miescie i nie bedzie problemu.

Jestem ciekawa ile masz lat?
_________________



Ostatnio zmieniony przez anetka dnia Czw Sty 24, 2008 12:19 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Sro Sty 23, 2008 11:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pozwolilam sobie otworzyc temat, bo dziewczyna podobno serio pisze...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ela14



Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lesna góra
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie dziwcie sie ze pisze o takich rzeczach. mam 14 lat, moj chlopak ma 16, za bardzo nie mamy doswidczenia. on nalegal na seks a ja go bardzo kocham wiec nie chcialam mu robic przykrosci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 12:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak... Nie bedę Ciebie oceniać ale mając 14 lat nie bralabym się za sex tylko dlatego że chlopak nalega... teraz sa efekty i panika... jak by Ci kazal skoczyć z 10 piętra to też to zrobisz bo nie chciałabys mu zrobic przykrości?? Przepraszam, wiem że jestem podła ale cięzko mi zrozumiec takie zachowanie. Elu nie stosuj żadnych domestosow i tego typu rzeczy bo to środki bardzo silnie żrące i uszkodza Twoje ciało. Zrozumialas?? Nie śluchaj twojego chłopaka bo gada głupoty a jak chcial byc dorosly to niech kupi test. A masz jakieś objawy ciąży??
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ela14



Dołączył: 22 Sty 2008
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: lesna góra
Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 12:38 am    Temat postu: domestos a ciąza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam mdłosci, od pewnego czasu strasznie mnie glowa boli,nie wiem czy to ze stresu czy jak. poszlabym do ginekologa, ale kolezanki mowily mi ze to stary zboczeniec, zamiast robic badanie tosie dobiera. moja starsza kolezanke opierniczyl ze sie nie goli, ze z takim afro nie przeprowadzi badania. wiec do niego nie pojde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group